Adrenalín na offroad polygóne

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Auto-moto > Adrenalín na offroad polygóne
 

Auto-moto

Adrenalín na offroad polygóne

off-road parcours volkswagen
adrenalín na off-road polygone
 
Myslíš si, že si už s autom skúsil naozaj všetko? 26 neľahkých prekážok preverí Tvoje zručnosti a istotu za volantom, ale aj pevné nervy pri strmhlavom klesaní, priam horolezeckom stúpaní, či jazde "bokom", ktoré odporujú zákonom gravitácie. Poď do toho!
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 šofér + 2 spolujazdci, Doba trvania: 30 minút, Popis: Starter balík, Kraj: Bratislavský kraj: už od 40 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 šofér + 2 spolujazdci, Doba trvania: 30 minút, Popis: Starter balík, Kraj: Bratislavský kraj
1352_1
Skladom 40 €
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 šofér + 2 spolujazdci, Doba trvania: 60 minút, Popis: Power balík, Kraj: Bratislavský kraj
1352_2
Skladom 80 €
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 šofér + 2 spolujazdci, Doba trvania: 120 minút, Popis: VIP balík, Kraj: Bratislavský kraj
1352_3
Skladom 230 €

Čo ponúka adrenalínová off-road jazda na polygóne?

Máš rád off-road, ale nebaví Ťa stále jazdiť v tom istom teréne a chceš skúsiť niečo nové, alebo len nemáš s off-road jazdou skúsenosti, ale veľmi rád by si to vyskúšal? V tom prípade si príď zajazdiť do našeho areálu. 26 náročných prekážok preverí Tvoje jazdecké schopnosti, ale aj to či sa dokážeš koncentrovať pri klesaní, stúpaní, jazde po štrku alebo moste zloženom len z dvoch rámp 3 metre nad zemou! Stále v Tebe zotrvalo sebavedomie a odvaha?


Starter balíček

Uži si tento jedinečný zážitok z miesta spolujazdca. 30 minút plných adrenalínu s profesionálnym jazdcom Ti ukáže talent Volkswagenu Touareg na zdolávanie všetkých terénov.

Power balíček

Najintenzívnejšie však túto jazdu precítiš spoza volantu. Celých 60 minút  na parcourovej dráhe pre autá dokonale preverí Tvoje zručnosti pri zdolávaní týchto prekážok.

VIP balíček

Pre tých najzarytejších fanúšikov off-roadu máme pripravený balíček, ktorý zaručene uspokojí ich automobilové chúťky. 2 hodiny čistej zábavy za volantom s osviežením, hodnotným darčekom a fotografiou na pamiatku ako bonus.

Vstup do areálu je z bezpečnostných dôvodov možný len osobám starším ako 12 rokov.

Dôležité informácie o jazde na off-road polygóne:

Sezóna/počasie: Jazda na off-road polygóne sa realizuje v sezóne apríl - október. Zážitok sa nevykonáva pri extrémne nepriaznivom počasí.
 
Podmienky: Minimálny vek pre jazdu s profesionálnym vodičom je 12 rokov. V prípade samostatnej jazdy je podmienkou minimálny vek vodiča 18 rokov a platný vodičský preukaz. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny.
 
K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov