Jazda na Ferrari 458 so šprintom na letisku

 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Auto-moto > Jazda na Ferrari 458 so šprintom na letisku
 
Trhák mesiaca
01.02.2020
Trhák mesiaca
Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi Dokonca zostáva ešte
7 dní
15 hodín
14 minút
37 sekúnd
 
 

Auto-moto

Jazda na Ferrari 458 so šprintom na letisku

ferrari 458 itália
červené ferrari
jazda v červenom ferrari
šoférovanie ferrari
jazda na ferrari na letisku
 
Prikúr ferraríčku tak, že tacháč bude zmätený, ako decko z pomocnej triedy na exkurzií v NASA. Preži emócie surovejšie, ako nedopečený roastbeef. Je fuk, že máš pižmo z pratura, svaly ako vyhadzovač v bábkovom divadle a charizmu slizkejšiu, ako pečeňový pudding - stačí jedno videjko v tejto káre a fešandy budeš musieť odháňať žeravým kutáčom.
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: cca 5 minút, Popis: Šprint na letiskovej dráhe, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 59 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: cca 5 minút, Popis: Šprint na letiskovej dráhe, Kraj: Trenčiansky kraj
1386_1
Skladom 59 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 20 minút, Popis: Jazda v premávke‚ vrátane šprintu na letisku, Kraj: Trenčiansky kraj
1386_5
Skladom 149 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 40 minút, Popis: Jazda v premávke‚ vrátane šprintu na letisku, Kraj: Trenčiansky kraj
1386_6
Skladom 249 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 60 minút, Popis: Jazda v premávke‚ vrátane šprintu na letisku, Kraj: Trenčiansky kraj
1386_7
Skladom 349 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Jazda na Ferrari 458 Italia - čo ťa dostane?

Prikúr ferraríčku tak, že tacháč bude zmätený, ako decko z pomocnej triedy na exkurzií v NASA.  Preži emócie surovejšie, ako nedopečený roastbeef. Nejedno dvojmetrové chlapisko sa poláme dovnútra ako rachitik po epileptickom záchvate a von ho dostávajú uspávačkou na medvede a hydraulickou rukou. Zodratie gúm na káre drahšej ako kontajner thajských otrokýň, so sebou popri ultimátnej jazde nesie ešte jeden bonus. Je fuk, že máš pižmo z pratura, svaly ako vyhadzovač v bábkovom divadle a charizmu slizkejšiu, ako pečeňový pudding - stačí jedno videjko v tejto káre a fešandy budeš musieť odháňať žeravým kutáčom. 

Ako prebieha jazda na Ferrari 458 Italia?

Na jazdu na Ferrari je potrebné sa pripraviť nielen psychicky. Pred samotnou jazdou sa zoznámiš s vozidlom Ferrari 458 Italia a pravidlami jazdy, ktorá prebieha v spoločnosti inštruktora na mieste spolujazdca.

Cena jazdy na Ferrari zahŕňa: šprint po 2 km letiskovej dráhe (tam aj späť), 20, 40 resp. 60-minútovú jadzu. Jazdí sa v okolí v Trenčína po ceste a diaľnici. A aby si si naplno užil 460 konských síl talianskeho superšportu priamo na letiskovej dráhe si budeš môcť vyskúšať zrýchlenie z 0 na 100 za 3,4 sekundy, ktoré Ťa zarazí do sedačky.

Dôležité informácie k jazde na Ferrari 458 Italia:

Sezóna/počasie: Na Ferrari 458 Italia si môžeš zajazdiť od apríla do októbra. Zážitok sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí.

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať. Vjazd na letiskovú dráhu je povolený len účastníkovi jazdy.

Podmienky: Pre šoférovanie Ferrari je potrebný vek minimálne 18 rokov a platný vodičský preukaz - sk. B. Neskladá sa žiadna kaucia.  Vodič pred jazdou podpisuje zmluvu o krátkodobom prenájem, kde na seba preberá 10% spoluúčasť havarijnej poistky v prípade nehody. Jazdu je možné zrušiť, prípadne preložiť najneskôr 3 dni pred rezervovaným termínom jazdy. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Jazdu je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny.

Otázky k zážitku a recenzie

Nikoleta

Dobrý deň,

chcem sa informovať, či by bolo možné mať variant kde by sa jazdilo iba na okruhu a nie po dialnici?

Zdenko /Enjoyzazitky.sk

Dobrý deň Nikoleta,
jazda sa robí prevažne po okresných cestách, kde si najviac užijete jazdné vlastnosti Ferrari (zrýchlenie, držanie auta v zákrutách). Na okruhu ponúkame automobily, ktoré sú na to prispôsobené. Ponuku nájdete na našej stránke:
https://www.enjoyzazitky.sk/jazda-na-okruhu/

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 
Navštívili ste
 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov