Jazda autom Hummer H2

Jazda autom Hummer H2
Terénne prekážky prírodnej trate, obrovská črieda pod kapotou a mykajúci sa volant priamo v Tvojich rukách. Aj takto chutí lahôdka v podobe terénneho Hummera H2 a jeho nespútanej off-road jazdy. Vyskúšaj jeho, ale aj svoje limity!
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Lokalita: Liptovský Mikuláš
1 osoba 1 hodina
166
138,33 bez DPH
Cena bez DPH : 138,33
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Čo ponúka off road jazda Hummerom?

Tereňák Hummer H2 sa pôvodne vyvinul z vojenského amerického vozidla, od ktorého zdedil nielen robustnosť,  ale i schopnosť zdolávať extrémny terén. Tento statný štvorkolesák hravo zvládne prekážky až do výšky 50 cm a so svojím živelným stádom 325 koní pod kapotou, ho len máločo zastaví. Vo svojej kategórii nemá konkurenciu! Zážitok, ktorý ponúka takýto tátoš v divokom teréne na jazde off-road, je len ťažko popísateľný slovami. Hummer H2 a jeho možnosti si jednoducho musíš vyskúšať sám na vlastnej koži.

Ako prebieha jazda off road s Hummerom H2?

Terénne auto Hummer H2 azda netreba nikomu špeciálne predstavovať. Ak ho chceš riadiť sám a zdolať tak nepredvídateľnú off-road dráhu, úvodné zoznámenie s vozidlom a jeho možnosťami Ťa neminie. Zo začiatku bude tohto velikána riadiť skúsený inštruktor, ktorý Ťa bude aj sprevádzať počas celej adrenalínovej jazdy zručnosti. Prekonávanie prekážok off-road trate a vychutnávanie si divokej jazdy bude čisto Tvojou parketou.

Aby Ti pri jazde nebolo smutno, môžeš so sebou zobrať aj ďalšieho "hummer nadšenca". Adrenalín na štyroch kolesách si s Tebou môžu užiť ešte dvaja spolujazdci, pričom sa môžete pri šoférovaní vystriedať. Ale pozor! Jazda Hummerom je vysoko návyková - nepohádajte sa.

Náš tip: využi aj ďalšiu aktivitu priamo v areáli a nenechaj si ujsť možnosť zajazdiť si na štvorkolke. V jeden deň vyskúšaj dva odlišné off-road stroje, pre ktoré nerovnosti terénu nie sú žiadny problém. http://www.enjoyzazitky.sk/jazda-na-stvorkolkach/

Sezóna/počasie:
 

apríl - november;

jazda sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí;

jazdu je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny

Diváci:
  sú vítaní, počas zážitku môžu fotografovať alebo filmovať
Oblečenie:
  odporúčame športové pohodlné oblečenie
Podmienky:
  minimálny vek vodiča- 18 rokov, platný vodičský preukaz

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

Erika Macakova24.10.2018
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je ohraničený vek a výška spolujazdca, napr. ak by si niekto chcel vziať ako spolujazdca dieťa. Pripláca sa za spolujazdca?

Ďakujem.
Erika
Enjoy Zážitky24.10.2018
Avatar
Dobrý deň,

vek ani výška spolujazdca nie je ohraničený. Na prednom sedadle sedí inštruktor. Ďalšie osoby môžu sedieť vzadu. Ak si prinesiete detskú sedačku v súlade s predpismi, tak sa môžu zúčastniť aj menšie deti. Je to bez príplatku.
Hana18.05.2018
Prosím vás, ked si objednám a zaplatím ,,jazdu,, je potrebné prísť na miesto aj s poukazom? Alebo aký je tam postup na objednanie termínu? Prípadne,je možné sa len objednať a zaplatiť na mieste este pred jazdou? Ďakujem :)
Enjoy Zážitky18.05.2018
Avatar
Dobrý deň Hana,
jazdu je potrebné uhradiť vopred. Spôsob platby si vyberiete v košíku. O termín požiadate cez rezerváciu termínu na našej stránke. Spätne dostanete kontakt na inštruktora, s ktorým budete jazdiť. Na mieste sa preukážete poukazom.
Andrej22.10.2017
Dobry den. Ako a kde je mozne zarezervovat si temin jazdy po kupe poukazu? Vdaka
Enjoy Zážitky23.10.2017
Avatar
Ahoj Andrej,
jazdu si môžeš rezervovať priamo cez našu stránku: http://www.enjoyzazitky.sk/rezervacia-terminu/ po vyplnení formulára ti príde kontakt priamo na inštruktora.
Kaja28.08.2017
Dobry den,

Prosim Vas, je poukaz personalizovany? Nieco ako "Darcek/Zazitok/Jazda pre...."? Alebo to oslovenie musim zadat v texte vramci tych 100 znakov? Dufam, ze tam nebude meno toho, kto to platil alebo komu to pride postou (nechavam si to zaslat k sebe domov na moje meno). Dakujem.
(Pozrela som si aj obrazok, ako bude poukaz vyzerat, ale zrovna text tam nie je velmi vidno.)
Enjoy Zážitky30.08.2017
Avatar
Ahoj Kaja,

poukaz je univerzálny. V rámci neho máš možnosť zadať venovanie, oslovenie či odkaz pre obdarovaného do 100 znakov. Žiadne údaje o objednávateľovi na poukaze nie sú.

Ostatný text na poukaze sa v podstate zhoduje s textom na stránke aby obdarovaný vedel čo ho čaká (samozrejme cene tam nie je) + je tam uvedený postup zážitku.
Ladislava29.06.2017
Dobrý deň, keď sa objednam na.jazdu kde sa stretávame ? Hľadáme si aj ubytovanie ak by ste vedeli niečo odporučiť.budem rada :)
Enjoy Zážitky29.06.2017
Avatar
Ahoj Ladislava,

jazda začína v obci Smrečany, v tesnej blízkosti Liptovského Mikuláša. Ubytovať sa môžete buď priamo v obci, kde je viacero penziónov, alebo priamo v Liptovskom Mikuláši, kde nájdete širokú ponuku ubytovania rôznej kategórie.
Ladislava22.05.2017
Dobrý deň, prosím vás je potrebné aby mal vodič aspoň dva roky vodický preukaz? Ďakujem
Enjoy Zážitky22.05.2017
Avatar
Ahoj Ladislava,

stačí platný vodičský preukaz. Dva roky nie sú podmienka.
Zuzana28.08.2016
Je v cene jazdy zahrnuý aj palivový poplatok? Alebo sa dopláca na mieste?
Enjoy Zážitky30.08.2016
Avatar
Dobrý deň Zuzana,
cena za jazdu je konečná vrátane PHM. Na mieste sa už nič nedopláca.
jan hrubec02.12.2015
dobry den, chcel by som vediet kolko trva z tych 60 minut samotne jazda (soferovanie) toho obdarovaneho?
Enjoy Zážitky03.12.2015
Avatar
Ahoj,
inštruktor jazdí max. 5 min. z celkového trvania zážitku. Je to čas, počas ktorého Vám vysvetlí a ukáže špecifiká ovládania Hummeru.

Priestor pre Tvoju otázku