Škola šmyku

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
 

Kurzy

Škola šmyku

Škola šmyku
 
Vyskúšaj si svoje reflexy a vodičské zručnosti. Ty a Tvoj štvorkolesový miláčik si vyskúšate reakcie v extrémnych situáciách a naučíte sa ich zvládnuť bez paniky v predstihu. Škola šmyku Ti poskytne správne riešenie krízových stavov. Ochránia Ťa pred neočakávanými kolíziami na cestách a naučí Ťa predvídať. Cíť sa bezpečne!
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 85 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj
1496_1
Skladom 85 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Trenčiansky kraj
1496_2
Skladom 99 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Trenčiansky kraj
1496_3
Skladom 139 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Rakúsko
1496_4
Skladom 119 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Rakúsko
1496_5
Skladom 179 €

Čo ponúka škola šmyku?

Škola šmyku je praktický darček pre každého vodiča ktorý si na cestách nie je 100%-tne istý. Je jedno či máš vlastné alebo služobné auto - do neočakávanej situácie sa môžeš dostať na ktoromkoľvek aute. Škola šmyku Ti pomôže zvládnuť každodennú jazdu na cestách a zlepšiť svoje reakcie, či predvídať prípadné kolízie. Pomôže Ti poodhaliť slabé i silné stránky nielen auta, ale aj svoje. Spoločným "zladením" vykĺznete z nepríjemností, ktoré môžu nastať v podstate kedykoľvek. 

Ako prebieha škola šmyku?

Kurz Compact pre začínajúcich vodičov

Cenovo veľmi dostupný tréning vytvorený pre začínajúcich vodičov a absolventov autoškôl, ktorí vlastnia vodičské oprávnenie kratšie ako 1 rok (zvýhodnená cena). Alebo vodičom, ktorí by radi vyskúšali o čom škola bezpečnej jazdy - škola šmyku - je, predtým ako by absolvovali celodenný tréning.

 

Kurz Compact

Tréning Compact ti pomôže lepšie spoznať tvoje vozidlo, jeho správanie sa v rôznych situáciách, zdokonaliť sa v jeho riadení a nadobudnúť tak dôležitú istotu za volantom. U nás si vyskúšaš rôzne povrchy - suchý, mokrý povrch, ľad a aj zmiešané povrchy. Precvičíš si aj schopnosť rýchlej reakcie a následného správne vykonaného vyhýbacieho manévru prekážke na vozovke. Inštruktor ti detailne vysvetlí schopnosti a funkcie systému ABS, vďaka ktorému ťa samotné auto vie „podržať“ v slabších krízových situáciách a pomôže ti ich zvládnuť. 

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 1 hodinu, prax 2 hodiny.

 

Kurz Intensiv

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 2 hodiny, prax 4-5 hodín (začiatok o 09:00 – koniec o 17:00).

Škola šmyku ťa naučí poznať svoje vozidlo tak, aby si ho mohli správne ovládať. Od nastavenia sedadla, držania volantu, predvídania krízových situácií, až po rôzne rady a tipy uľahčujúce jeho riadenie.

Praktická časť je zameraná na zdokonalenie jazdnej techniky na klzkých povrchoch simulujúcich zľadovatelý povrch vozovky. Brzdenie, akcelerácia, správny prejazd zákrutou, vyhýbanie sa prekážke, predchádzanie šmyku a jeho zvládanie. Škola šmyku vám dá overený návod do reálnych situácií. Praktický výcvik môžeš absolvovať aj vo vozidle, ktoré ti v prípade záujmu môžeme prenajať. Školu šmyku však odporúčamu absolvovať na vlastných vozidlách. 

Zážitok zahŕňa: prenájom areálu, prenájom konferenčnej sály, technické a organizačné zabezpečenie kurzu, hlavný inštruktor, pomocný inštruktor, teoretická príprava, praktické cvičenia na polygóne na vlastnom aute.

Dôležité informácie o škole šmyku: 

Sezóna/počasie: Kurz bezpečnej jazdy je možné absolvovať celoročne. Aktivita sa nevykonáva pre extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Minimálny vek vodiča- 17 rokov, platný vodičský preukaz, vlastné vozidlo. Po záväznej rezervácií termínu je možné zmeniť termín najneskôr 7 dní vopred. V opačnom prípade nie je zmena termínu možná. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred vypísaných termínoch.

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov