Kyvadlový zoskok

Kyvadlový zoskok
Túto bláznivú atrakciu v bežnom lunaparku zrejme nenájdeš. Adrenalínom nabité kyvadlo Ti na začiatok ponúkne voľný pád a potom sa perfektne pohojdáš. Odhoď bariéry, zober odvahu a poletuj nad hladinou Dunaja. Kyvadlový zoskok Ti poskytne krídla!
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Lokalita: Bratislava
1 osoba 15 minút Bez záznamu
28
23,33 bez DPH
Cena bez DPH : 23,33
1 osoba 15 minút Video záznam
36
30 bez DPH
Cena bez DPH : 30
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Čo ponúka kyvadlový zoskok?

Odvaha a adrenalín, voľnosť a víťazstvo či výška a pád - aj takto môžeme charakterizovať kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi. Vydaj sa v ústrety dobrodružstvu, skoč ako uznáš za vhodné a pohojdaj sa nad hladinou Dunaja. My Ťa priviažeme, Ty sa odviažeš - prekročíš hranicu svojho strachu a užiješ si vzdušnú chvíľu, na aké sa nikdy nezabúda.

Ako prebieha kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi?

Z bratislavského mosta Lafranconi, 16 m nad hladinou Dunaja, ktorú minieš len o niekoľko metrov, budeš po odrazení padať voľným pádom, ktorý spomalí jemný pohyb dopredu. Kyvadlový zoskok je v porovnaní s ďalším adrenalínovým zážitkom - bungee jumping-om o trochu jemnejší spôsob pádu do neznáma. Približne 80 % výšky budeš voľne padať a 20 % bude tvoriť plynulé zabrzdenie, pričom nedôjde k trhnutiu ako pri bandži. Dosť bolo čísel - pozbieraj svoju guráž a skočt si na kyvadle.

Po úvodnej inštruktáži sa oblečieš do výstroja, a potom Ťa čaká nezabudnuteľný adrenalínový zážitok. 

Náš tip: presuň sa z mosta nad Dunajom priamo na rieku. Po kyvadlovom zoskoku absolvuj aj netradičný hydrospeed a vyskúšaj novú zábavu, ktorá pobláznila svet! V rovnaký deň absolvuješ zážitky nad hladinou i v nej.

Sezóna/počasie:
 

celoročne, vo vopred vypísaných termínoch

aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí;

pri organizovaných skupinách nad 12 ľudí, je možné dohodnúť individuálny termín a čas

Diváci:
  sú vítaní, počas zoskoku môžu fotografovať alebo filmovať
Oblečenie:
  doporučujeme športové pohodlné oblečenie; sedák  aj helmu Ti požičajú
Podmienky:
 

pevná vôľa a odhodlanie skočiť; skákať môžu dospelí aj deti od 15 rokov (len so súhlasom rodičov); minimálna výška - 120 cm a maximálna hmotnosť 120 kg. 

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

 

Dominika Slováková21.03.2018
Dobrý deň , chcela by som sa informovať ohľadom kyvadloveho zoskoku. Ak by som kúpila zoskok bez záznamu či je možnosť mať vlastnú GoPro kameru alebo tým pádom musím kúpiť zoskok s video záznamom. Vopred ďakujem za odpoveď Slováková
Enjoy Zážitky21.03.2018
Avatar
Ahoj Dominika,
za vlastnú GoPro sa nič neplatí.

Priestor pre Tvoju otázku