Let stíhačkou- Sliač

Let stíhačkou - Sliač
Žalúdok až v krku, kruhy pred očami, prázdnota pod sebou... Pokiaľ pre Teba adrenalín znamená toto, tak akrobatický let stíhačkou je tým pravým zážitkom pre Teba. Brázdi vzduch na všetky svetové strany a svoje problémy zahoď za hlavu. Veď v danom momente to aj tak inak nepôjde. Nasadni a absolvuj let svojho života!
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Lokalita: Sliač - Zvolen
1 osoba 15 minút
770
641,67 bez DPH
Cena bez DPH : 641,67
1 osoba 20 minút
1 027
855,83 bez DPH
Cena bez DPH : 855,83
1 osoba 30 minút
1 540
1 283,33 bez DPH
Cena bez DPH : 1 283,33
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Čo ponúka let stíhačkou?

Adrenalín najvyššieho rázu, vzduch rýchlosti svetla všade navôkol a zážitok, na ktorý nemáš šancu nikdy zabudnúť. Let stíhačkou v štýle vzdušnej akrobacie už nie je len tak pre hocikoho, ale len pre silných jedincov! Každopádne je to viac ako len obyčajný let. Let stíhačkou preverí Tvoju pevnú vôlu, výdrž a v prípade záujmu aj schopnosti. Máš odvahu na samostatné pilotovanie stíhačky? Tak poď na to! Piruety, prelety, nálety a riadenie v Tvojich rukách asi nezažívaš každý deň, tak si to poriadne vychutnaj.

Ako prebieha let stíhačkou?

Prvotné zoznámenie s lietadlom L-29 „Delfín“ Ti ukáže kokpit a jeho prístrojovú dosku, predletová príprava Ti naskytne základné informácie o lete. Pred odletom sa s pilotom dohodneš na priebehu letu podľa Tvojich osobných a fyzických možností. Predletová príprava aj let prebehnú v rovnaký deň, aby si mal všetko ešte v čerstvej pamäti. Následne si už len užívaš let stíhačkou s ostrieľaným pilotom.

O Tvoju bezpečnosť bude samozrejme dokonale postarané. V lietadle riadenom skúseným profesionálnym pilotom budeš jediným pasažierom a Tvoj let stíhačkou bude zaisťovať ďalší pozemný personál.

Takýto zážitok sa musí aj zdokumentovať. Keďže by Ti adrenalín zrejme neumožnil sústrediť sa na zaostrenie, z letu je vyhotovený videozánam snímaný dvoma kamerami. Záznam si pre vlastné potreby môžeš skopírovať na Tebou prinesené USB s minimálnou kapacitou 4GB, na ktoré sa zmestí 15 min. záznam.

Let je možné uskutočniť kedykoľvek v priebehu celého roka.

Náš tip: ako správny adrenalínový šialenec vyskúšaj aj akrobatický let lietadlom s reprezentantom ČR v leteckej akrobacii. Z tohto sa Ti doslova zatočí hlava! http://www.enjoyzazitky.sk/akrobaticky-let-ceska-republika/

Sezóna/počasie:
 

celoročne

aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí

Diváci:
  sú vítaní, počas zážitku môžu fotografovať alebo filmovať
Oblečenie:
  K letu dostanete kombinézu, prilbu a slúchadlá
Podmienky:
 

minimálny vek 15 rokov. Osoby do 18 rokov môžu letieť po individuálnom odsúhlasení schopností dieťaťa- zdravotná, fyzická a psychická zdatnosť a odolnosť, výška dieťaťa, písomný súhlas zákonného zástupcu. Dobrý zdravotný stav

 

Priestor pre Tvoju otázku