Let vetroňom

Let vetroňom
Cestuješ si vzduchom, vznášaš sa ako vták, užívaš si výhľad na miesta, ktoré sa odrazu zdajú také malé a vôbec nie tak ďaleko od seba. Náš profesionálny pilot Ťa prevedie vzduchom, kde si užiješ každú neopakovateľnú chvíľku.
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Výber lokality
Senica
Banská Bystrica - letisko Očová
1 osoba 20-30 minút
100
83,33 bez DPH
Cena bez DPH : 83,33
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Let vetroňom - čo zažiješ?

Cestuješ si vzduchom, vznášaš sa ako vták, užívaš si výhľad na miesta, ktoré sa odrazu zdajú také malé a vôbec nie tak ďaleko od seba. Náš profesionálny pilot Ťa prevedie vzduchom, kde si užiješ každú neopakovateľnú chvíľku. Naozaj nezabudnuteľný a veľmi príjemný darček pre Teba a Tvojich blízkych. Pri tomto zážitu si užiješ neopísateľný pokoj a ticho v slušnej nadmorskej výške.

Ako prebieha let vetroňom?

Do vzduchu sa klzák dostane vyvlečením za motorovým lietadlom a následne dôjde k jeho odpojeniu. Vetrone sú skonštruované tak, aby kĺzali vzduchom. Napomáha tomu sila nazývaná vztlak. Za určitých meteorologických podmienok môže klzák stúpať. Let sa koná na vetroni typu GROB- TWIN ASTIR, prípadne L-13.

Náš tip: ak Ti pohľad z výšky na zem nestačí a chcel by si si zalietať ešte viac, prevetraj sa na balóne! Žiadny kokpit, ale otvorený priestor a nádherná krajina ako na dlani...

Sezóna/počasie:
 

máj - október;

let je závislý na aktuálnom počasí. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka;

let je možné absolvovať kedykoľvek počas roka

Diváci:
  sú vítaní, počas zážitku môžu fotografovať alebo filmovať
Podmienky:
 

vhodné pre všetkých

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

Mohlo by Ťa zaujímať

Priestor pre Tvoju otázku