Pre firmy
Pre firmy
S nami sú Vaše eventy skutočný zážitok

Organizujete firemný event a hľadáte spôsob ako ho kompletne zabezpečiť? Chcete odmeniť Vašich zamestnancov, či obchodných partnerov netradičným zážitkom? Organizujete súťaž a hľadáte originálne ceny, ktoré zvýšia ich atraktvitu? Ak ste odpovedali aspoň raz ÁNO, tak ste na správnom mieste! 

Firemný letecký deň, deň v znamení adrenalínu, degustačný večer či automobilovým pretekárom na skúšku... možnosti sú neobmedzené, tak ako aj zábava...sme tu pre Vás, pripravení zostaviť program podľa Vašich predstáv.
Zaujala Vás možnosť netradične odmeniť zamestnancov? Stále hľadáte vhodný spôsob na motiváciu Vašich zamestancov k vyšším výkonom, či zákazníkov k pravidelnému využívaniu Vašich služieb? Motivujte ich možnosťou zažiť niečo netradičné, nezabudnuteľné...
Chcete odmeniť obchodných partnerov prostredníctvom zážitkových benefitov? Ukážte im, že si ich vážite a doprajte im pocit výnimočnosti. Radi Vám pomôžeme nielen s výberom vhodného zážitku, ale aj s celkovým zostavením programu a doplnkových služieb. 

Okrem iného Vám vieme zabezpečiť nasledovné aktivity:

 

Adrenalínové zážitky

Bungee jumping - hľadáte možnosti ako Váš tím posunúť o krok ďalej? Naučte ich prekonávať limit a nájsť odvahu pustiť sa do niečoho nového. Prekonajte sami seba, skočte si bungee jumping a získajte nový pohľad na svet.
Paragliding - adrenalínom nasiaknutý vzduch a slobodný let nad krajinou pripraví jedinečné chvíle, ktoré prinesú uvoľnenie, radosť a pocit spolupatričnosti do každého tímu. Paragliding buduje tím a posúva hranice. 
Rafting - zabudnite na svoje každodenné starosti a príjmite výzvu. Pustite sa do zdolania divokej rieky a objavte v sebe dobrodruha. Vodný živel prekonáte len tímovou prácou. Ukážte čo je vo Vás a objavte silné a slabé stránky Vašeho kolektívu.

 

Gurmánske zážitky

Ochutnávka vín - vychutnajte si chuť, vôňu a farbu nápoja kráľov. Ochutnávky prebiehajú v uvoľnenom duchu, kedy sa vytrácajú rozdiely medzi kompetenciami či funkciami v pracovnom zaradení. Nezáväzná komunikácia, zdieľanie koníčkov a spoločne strávené chvíle napomôžu k stmeleniu kolektívu.
Škola varenia - máme pre Vás zaručený recept na tímový úspech: vezmeme množstvo správnych ľudí, pridáme kus nadšenia a motivácie, premiešame s tímovým duchom a necháme pomaly variť na ohni súdržnosti. Po vychladnutí ochutíme štipkou kreativity a dravosti. Namiešajte tie správne ingrediencie podľa zaručenéh receptu a vykúzlite z neho dobre fungujúci pracovný kolektív. 

 

Auto-moto zážitky

Autokros – jazda na okruhu - divoké rally Vás odpúta od bežných vozoviek a umožní vychutnať si tímovú atmosféru počas Vašich vlastných autokrosových pretekov – rozjazdy, súboj zoči-voči v časovke, bláznivé preteky v cúvaní či jazda so zaviazanými očami... Ukážte čo je vo Vás a predveďte sa Vašim kolegom.
Jazda na superšportoch - zažite pocit dychberúceho zrýchlenia a eufórie z jazdy na tých najlepších superšportoch. Riadiť auto vie dnes už takmer každý - zvládnuť však stroj s výkonom niekoľkých stoviek koní, je už niečo iné. Objavte limity nielen auta, ale aj seba!
Jazda na motokárach - nasadnite do motokáry, uchopte volant a "rozdajte" si to proti svojim kolegom.  Absolvujete krátku inštruktáž, nasadíte si helmu a dupnete na plyn... je to tak jednoduché! Jazdu na motokárach si môže dopriať ktokoľvek so zmyslom pre súťaživosť a rýchlu jazdu. 

 

Netradičné zážitky

Military dobrodružstvo - pretvorte Váš pracovný tím na vojenský oddiel, ktorý spoločnými silami prekoná nástrahy profesionálneho vojenského výcviku. Reálny vojenský výcvik, jazda obrneným transportérom či vojenským nákladiakom, kurz prežitia alebo let stíhačkou... fantázii sa medze nekladú.
3D lukostreľba - urobte zo svojho tímu pravých lovcov. Zažite autentický pocit z lovu na lukostreleckom okruhu 3D zvierat v životnej veľkosti a prineste do Vašeho kolektívu zábavu a uvoľnenie.
Aktivity na salaši - ste súťaživý aktívny tím ľudí? Máte radi akciu a zábavu pri netradičných aktivitách? Zabudnite na život plný technológii a nachvíľu sa preneste do sveta našich prastarých otcov. Postarajte sa o zvieratá a otestujte si Vaše fyzické schopnosti. Dojenie ovcí či kydanie hnoja už na Vás čaká...

 

Nezaujal Vás žiadny zo spomínaných zážitkov? Máte svoju predstavu, len ju neviete zrealizovať?  Dajte nám vedieť a my Vám ochotne poradíme a postaráme sa o Vašu spokojnosť! Zážitkové aktivity je možné zorganizovať kdekoľvek na Slovensku. V prípade ďalších informácii nás kontaktujte telefonicky na čísle +421948 99 66 48 alebo mailom na info@enjoyzazitky.sk


Žiadne zážitky nezodpovedajú Tvojmu vyhľadávaniu. Skús zmeniť parametre alebo vybrať inú kategóriu.