Let balónom

Let balónom
Vôňa kyslíka, dotyk oblakov a jemný vánok vo vlasoch... zážitok, ktorý je slovami nepopísateľný - to je let balónom. Rozdúchaj oheň nielen v horáku, rozprestri náruč a naber energiu. Let balónom sa nesie v znamení vzrušenia a romantiky. Vychutnaj si pocit anjelov a jedinečnosť tohto okamihu. Leť s nami a nechaj sa unášať!
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Výber lokality
Bratislava
Trenčín
Trnava
Prešov
Košice
Prievidza
Martin
Nitra
Spišský hrad
Vysoké Tatry
Rajecká dolina - Žilina
1 osoba v skupine Individuálne
136
113,33 bez DPH
Cena bez DPH : 113,33
2 osoby súkromne Individuálne
467
389,17 bez DPH
Cena bez DPH : 389,17
3 osoby súkromne Individuálne
522
435 bez DPH
Cena bez DPH : 435
4 osoby súkromne Individuálne
563
469,17 bez DPH
Cena bez DPH : 469,17
5 osôb súkromne Individuálne
707
589,17 bez DPH
Cena bez DPH : 589,17
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Čo ponúka let balónom?

Objav krásnu krajinu pod Tebou, zhliadni zákutia, ktoré sú viditeľné len z výšky a vychutnaj si pocit vznášania sa v oblakoch. Nenáhlivý a neprerušovaný let balónom Ti umožní odkryť nepoznané, zhliadnuť neočakávané a zdokumentovať obdivuhodné. Komunikuj s ľuďmi pod Tebou, precíť stúpanie balónov i Tvojho tepu. Neopísateľné chvíle si budeš pamätať do konca života.

Ako prebieha let balónom?

Plán letu balónom

Samotný (vý)let začína precíznym naplánovaním. Rezervuj si termín 1 – 2 týždne vopred, aby si tak predišiel akýmkoľvek nepríjemnostiam.

Odkiaľ balón vzlietne?

Odštartovanie balóna záleží od momentálneho smeru vetra. O presnom mieste vzletu rozhoduje samotný pilot. 

Ak chceš uskutočniť let balónom v iných ako uvedených lokalitách, kontaktuj nás. Radi Ti vypracujeme individuálnu ponuku podľa Tvojich požiadaviek.

Koľko trvá let balónom?

Príprava štartu a balóna zaberie približne 30 – 60 minút. Let balónom si do sýtosti vychutnáš v priebehu 50 – 70 minút. Dĺžku letu ovplyvňuje i miesto pristátia, po ktorom rátaj s balením balóna a dopravou späť. Celkovo môžeš s balónom (na zemi aj vo vzduchu) stráviť 3 – 4 hodiny. A s následným spracovaním tohto zážitku oveľa viac.

Ako sa obliecť na let balónom?

Odev – optimálne je obliecť sa športovo, najlepšie outdoorovo. Nie je potrebné vrstvenie viac, ako aktuálne na zemi. Balón letí pomerne nízko, takže istotne nezamrzneš.

Obuv – aj obuv prispôsob celkovému outfitu - členkové tenisky sú najvhodnejšie (žabky, lodičky či ihličky nechaj doma).
Čiapka – nie je podmienkou, no odporúčame ju zobrať so sebou. Šiltovka Ťa ochráni pred lúčami slnka, či sálavým teplom horákov.
Okuliare - počas slnečných dní si so sebou zober slnečné okuliare.

Pre koho je vhodný vyhliadkový let balónom?

Dospelí - každá plnoletá osoba má možnosť vychutnať si tento netradičný pôžitok bez lekárskej prehliadky. Pokiaľ máš neovládnuteľný strach z výšok, radšej Tvoju účasť v balónovom koši dobre zváž.
Deti – sú vítané v sprievode minimálne jednej dospelej osoby.

Čo si zobrať na let balónom?

Partnera, fotoaparát či kameru a skvelú náladu. Povolené je počas letu telefonovať, no neodporúčame Ti vybavovať pracovné hovory - mohli by Ti totiž závidieť. :o)

 

Náš tip: ak je to v danej lokalite možné, neleť sám a podeľ sa o skvelý výhľad a nezabudnuteľné zážitky s ďalšími spoluletcami.

Sezóna/počasie:
 

celoročne;

aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí. Podmienkou na let sú najmä vhodné poveternostné podmienky;

let je možné absolvovať kedykoľvek počas roka

Diváci:
  sú vítaní, počas zážitku môžu fotografovať alebo filmovať
Oblečenie:
  odporúčame pohodlné oblečenie
Podmienky:
 

vhodné pre všetkých

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

Mohlo by Ťa zaujímať

Smažák05.03.2018
Dobrý deň mal by som zaujem o let balonom pre dve osoby v Tatrách chcem sa opýtať pre čo sú také velké rozdiely v cenách keď si to kúpim ako jednotlivec a keď to kúpim pre dve osoby. Zaujímalo by ma či sa da kúpiť dva individuálne poukazy a letieť spolu.

Vopred ďakujem a ostávam s pozdravom

Smažák
Enjoy Zážitky06.03.2018
Avatar
Ahoj Peter,
v cenníku nájdeš dva rôzne pojmi let v skupine a súkromný let. Skupinové lety sa konajú pravidelne a "letenku" na takýto let si môžu zakúpiť ďalší ľudia do zaplnenia kapacity koša. Termíny na tieto lety sú určené a ty si môžeš vybrať spomedzi nich. Pri súkromnom lete pre dve osoby, nebude okrem pilota a vás v balóne nik iný. Termín je možné dohodnúť si individuálne. Samozrejme si môžete kúpiť dva poukazy na let v skupine a letieť spolu.

Priestor pre Tvoju otázku