Let vrtuľníkom

Let vrtuľníkom
Nasaď si slúchadlá, nakopni vrtuľu a odlep sa od zeme! Pričuchni k aviatickej frazeológii, vyspovedaj pilota a ovládni svet z oblakov. Let helikoptérou Ti ponúkne možnosť zobrať si kúsok z neba, cítiť sa ako celebrita a vychutnať si svojich 5 minút slávy. Poleť a cíť sa ako VIP!
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Výber lokality
Liptovský Mikuláš
Piešťany
Žilina
3 osoby súkromne 10 minút
118
98,33 bez DPH
Cena bez DPH : 98,33
3 osoby súkromne 15 minút
177
147,50 bez DPH
Cena bez DPH : 147,50
3 osoby súkromne 30 minút
353
294,17 bez DPH
Cena bez DPH : 294,17
3 osoby súkromne 60 minút
706
588,33 bez DPH
Cena bez DPH : 588,33
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Čo ponúka let helikoptérou?

Po nasadení si slúchadiel a po vypočutí si aktuálnej predpovedi počasia, pot a husia koža začnú účinkovať. Prvotné inštrukcie, informácie z riadiacej veže, záverečná kontrola, motor na plno a odlepenie sa od zeme! Tento lietajúci Robinson Ťa neunesie z opusteného ostrova, ale ukáže Ti známe miesta priamo z výšin.

Lietadlom už letel kde kto, ale vrtuľník - to je iná káva! 

Ako prebieha let vrtuľníkom?

Let vrtuľníkom odpáliš na stroji Robinson R44 (americkej výroby), s výbornými nadaním pre rôzne manévre a dokonalým výhľadom z kabíny.

Pred samotným odlepením sa od zeme, sa zúčastníš predletovej prehliadky.  Zoznámiš sa s helikoptérou a jednotlivým podmienkami letu. Veľké slúchadlá, príznačné práve pre helikoptéry, Ti zabezpečia bezproblémovú komunikáciu s pilotom aj spoluletiacimi bez akýchkoľvek rušivých vplyvov.

Nezabudni ani na fotoaparát, aby si si mohol túto robinsonovskú avantúru zdokumentovať pre známych, rodinu či kolegov. Občas sa nezabudni pozrieť aj mimo hľadáčika...

TIP na DARČEK:

Helikoptéra čakajúca len na Jeho Veličenstvo Oslávenca, vyrazí dych aj tým najpokojnejším povahám. Súkromný let helikoptérou Ti naservíruje jedinečnú šancu, zažiť tento nezabudnuteľný zážitok.

 

Sezóna/počasie:
 

celoročne;

aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí. Letová doba je od východu až po západ slnka;

let je možné absolvovať kedykoľvek počas roka

Diváci:
  sú vítaní, počas zážitku môžu zo zeme fotografovať alebo filmovať
Podmienky:
 

vhodný zdravotný stav bez srdcových problémov, max. váha osoby 120kg, max. váha 3 osôb 230kg

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

Bibiána10.11.2017
Dobrý deň,

bolo by možné zakúpiť let pre 1 osobu aj z Liptovského Mikuláša? A bol by možný aj prelet ponad Tatry? Ďakujem
Enjoy Zážitky13.11.2017
Avatar
Dobrý deň Bibiána,
uvádzané ceny sú za let pre max. počet 3 pasažierov. V prípade, že chce niekto letieť sám, cena sa nemení. Prelet priamo ponad štíty nie je možný. Najbližšie je povolené vrtuľníkom lietať po líniu cesty slobody. V každom prípade aj odtiaľ je nádherný výhľad na Tatry. V prípade, že chcete letieť až tam odporúčame zakúpiť min. 30 min. let.
Monika Tankóová03.10.2016
Dobrý deň. Chcela by som sa informovať čo v prípade, že si objednám let pre jednu osobu v skupine . Musím čakať, kým sa na daný termín prihlásia ďalší dvaja? Resp. vy udávate termíny ? A ako dlho platí poukaz ? Vďaka.
Enjoy Zážitky03.10.2016
Avatar
Dobrý deň Monika,

let sa realizujem až pri naplnení vrtuľníka 3 osobami. Nemusíte sa ale obávať, lety sa konajú dosť často a na termín sa dlho nečaká. Poukaz má platnosť 12 mesiacov.

Pekný deň.
Zuzana26.06.2016
Dobry den prajem, pri Piestanoch je uvedene,sukromna jazda 1 osoba. Takze ak spravne rozumiem,bude tam len ten,kto dostal poukaz+ pilot? A ma 30minut? Dakujem za odpoved
Enjoy Zážitky27.06.2016
Avatar
Dobrý deň Zuzana,

v ponuke máme súkromné lety pre max. 3 osoby a lety v skupine. Súkromný let znamená, že letieť bude pilot + obdarovaný, ktorý si môže, ale nemusí zavolať dvoch kamarátov. 1 osoba v skupine znamená, že zakúpite akoby letenku a obdarovaný bude letieť s ďalšími 2 osobami s podobným poukazov.

Pekný deň.
Igor23.02.2016
Ako dlho trvá samotný let vrtuľníka.
Enjoy Zážitky23.02.2016
Avatar
Dobrý deň Igor,
na stránke sú uvádzané čisté trvania letov. Teda 30 min. let znamená že let bude trvať 30 min. od vzletu po pristátie. Predletová príprava nie je v uvedenej minutáži počítaná a môže trvať 15-20 min.

Priestor pre Tvoju otázku