iPad Honba za pokladom

 
 
 
 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Adrenalín > iPad Honba za pokladom
 

Adrenalín

iPad Honba za pokladom

iPad hľadanie pokladu
iPad zábavná hra v Bratislave
hľadanie pokladu pre dospelých
hľadanie pokladu v Bratislave
 
iPad Treasure Hunt je inovatívna aktivita, ktorá zaručuje spoločné riešenie úloh, smiech a aktívny oddych. Strávte deň s kolegami či kamarátmi. Po skončení Vám zostanú nielen fotografie a videá, ale hlavne nezabudnuteľný zážitok.
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 6 – 16 osôb, Doba trvania: 2‚5–3 hodiny, Popis: Mission Possible/Spoznaj Bratislavu, Kraj: Bratislavský kraj: už od 198 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 6 – 16 osôb, Doba trvania: 2‚5–3 hodiny, Popis: Mission Possible/Spoznaj Bratislavu, Kraj: Bratislavský kraj
1382_1
Skladom 198 €
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 6 – 16 osôb, Doba trvania: 2‚5–3 hodiny, Popis: Catch the monkey, Kraj: Bratislavský kraj
1382_2
Skladom 210 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Čo ponúka iPad Honba za pokladom?

Nepremeškajte šancu dokázať, že práve Váš tím je ten najlepší v najzábavnejšej zážitkovej hre. Po úvodnej inštruktáži dostane každý tím iPad so softvérom, ktorý riadi hru a na jeden deň sa stanete tajnými agentmi. Tímy majú 2 – 3 hodiny na to, aby navštívili čo najviac miest k vyriešeniu tajnej misie. Celá hra je riadená iPadom pomocou GPS, tímy sledujú výsledky, špehujú, posielajú a prijímajú správy, vtipy a triky ostatným tímom, to všetko v reálnom čase. Cieľom je stať sa tímom s najvyšším počtom bodov získaných nájdením a správnym vyriešením úloh. Úlohy a otázky sa zobrazia na iPade iba vtedy, keď tímy dorazia na miesto určené GPS, takže času nie je nazvyš a podvádzanie je nemožné.

Ako prebieha zážitok iPad Honba za pokladom?

Vybrať si môžete z troch hier:

Mission Possible

Staňte sa tajným agentom s našou variantou “Mission Possible”! Zažite lúštenie kódov, fyzické a logické úlohy spojené s prenasledovaním vašich konkurentov a pomôžte svet zachrániť splnením dôležitej misie!

Spoznaj Bratislavu

Chcete spoznať Bratislavu? Nudia Vás klasické sight seeing tours?

Misia odohrávajúca sa v centre mesta Vám ukáže históriu a fakty o Bratislave inak. Navštívite preslávené ulice, populárne námestia, atrakcie a zákutia. Pri spoločnom plnení úloh lepšie spoznáte nielen históriu mesta, ale aj svojich kolegov. V skvelej atmosfére si vychutnáte spoločné zážitky z riešenia úloh a hľadania pokladu.

Tím, ktorý za 2 hodiny vyrieši a správne odpovie na najviac otázok vyhráva. Vybehnite spolu do ulíc a čakajte nečakané!

Catch the Monkey

Kvalitne a zábavne strávený večer, interaktívne úlohy, súťaženie, návšteva klubov a podnikov, tanec a smiech … Večerná aktivita “Catch the Monkey” v sebe spája všetko.

Počas celej „Tour de Bar“ iPad Honby za Pokladom Vás bude sprevádzať naša sprievodkyňa. Budete rozdelení do tímov a máte 2,5 hodiny na to, aby ste vyhrali túto inovatívnu a netradičnú súťaž. Každý tím musí efektívne narábať s časom a nájsť si svoju vlastnú trasu pomocou interaktívnej mapy na iPade. Úlohy sa odhalia a aktivujú iba vtedy, keď dorazíte na miesto určené GPS.

Čakajte nečakané! Táto hra je kombináciou otázok, bláznivých fotografických a video úloh, indícií, QR kódov… a omnoho viac. Fotky a videá, ktoré Vám po hre zostanú, určite vyčaria úsmev na Vašej tvári a budú Vám tento skvelý zážitok ešte dlho pripomínať.

Aktivita je vhodná aj ako teambuilding pre vašu firmu.

Dôležité informácie o zážitku Honba za pokladom:

Sezóna/počasie: Honba za pokladom sa koná celoročne. Zážitok sa nekoná pri extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Honba za pokladom je vhodná pre všetkých. Storno podmienky: Bezplatne  zrušiť rezerváciu a znížiť počet účastníkov je možné 14 pracovných dní pred konaním akcie. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne 2 týždne vopred. IPad honbu za pokladom je možné absolvovať kedykoľvek počas roka.

Otázky k zážitku a recenzie

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov