Závodný deň v Arieli Atom a formule

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Adrenalín > Závodný deň v Arieli Atom a formule
 

Adrenalín

Závodný deň v Arieli Atom a formule

Ak ti namiesto krvi v žilách koluje adrenalín, nevieš sa nabažiť rýchlej jazdy a rád testuješ svoje limity, si na správnom mieste. Máme pre teba pripravený deň v spoločnosti štvorkolesového fešáka Ariel Atom a nádhernej krásky formule Renault 2.0. Jeden deň, dva superstroje a ty za ich volantom. Je to sen každého automobilového nadšenca, tak neváhaj!
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5+5 kôl, Popis: Jazda za volantom, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 289 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5+5 kôl, Popis: Jazda za volantom, Záznam: bez záznamu, Kraj: Trenčiansky kraj
1547_1
Skladom 289 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5+5 kôl, Popis: Jazda za volantom, Záznam: video záznam, Kraj: Trenčiansky kraj
1547_2
Skladom 309 €

Čo ponúka Závodný deň v Arieli Atom a formule?

Máš chuť zajazdiť si na Arieli Atom 3.5 aj formule Renault 2.0, ale nevieš sa rozhodnúť ktorý superstroj si vybrať? My ti výber uľahčíme. Absolvuj dvojnásobný adrenalín a vyskúšaj si Ariel aj formulu v jeden deň!

Ocitneš sa za volantom jedného z najrýchlejších áut na svete - v Arieli Atom 3.5. Zaži na vlastnej koži brutálne zrýchlenie 0-100 km / h za 2,7 sekundy! Toto atómové auto ukrýva výkon 310 koní, čo je pri jeho malej váhe 520 kg doslova brutálna kombinácia. Zošliapni plyn na podlahu a pocíť jeho silu, ktorá ťa zatlačí do sedadla.

Formula Renault 2.0 je hodnotená ako jedna z najlepších súťaží a práve z nej vzišlo veľké množstvo jazdcov F1 ako napríklad Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 490-kilový monopost s 2litrovým motorom a výkonom 205 koní ťa vystrelí z 0 na 100 km / h za šialené 3,5 sekundy. Usadený len pár centimetrov nad zemou zažiješ zaručene tú najlepšiu jazdu vo svojom živote!

Jazdy prebiehajú na letisku v Trenčíne, kde absolvuješ 2 km dlhý okruh. Nájdeš tu rovinky, ale aj technickejšie úseky. Vyskúšaš si mega zrýchlenie a otestuješ dokonalú priľnavosť. Letiskové dráha je pripravená len pre teba.

Ak prebieha závodný deň?

Pred tvojím motoristickým predstavením ti bude zapožičaná prilba, kukla, rukavice a špeciálna jazdecká obuv. Následne absolvuješ inštruktáž k vedeniu Arielu Atom a tiež formule Renault 2.0. Inštruktor bude pripravený odpovedať na každú tvoju zvedavú otázku a predstaví ti trať, ktorú absolvuješ. V Arieli Atom ti bude robiť spoločnosť inštruktor, aby si si užil bezproblémovú dynamickú jazdu. Pri formule budeš v monoposte len ty sám. Všetko bude pripravené tak, aby si si vychutnal veľa zábavy a poriadny adrenalín, ale zároveň sa cítil bezpečne.

Dôležité informácie o Závodnom dni s Arielom Atom: 

Sezóna/počasie: Závodný deň si môžete vychutnať od apríla do septembra. Jazdenie je možné len vo vopred vypísaných termínoch. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny termínu z dôvodu technických, prípadne poveternostných podmienok. Jazda na Arieli Atom a formule sa nekoná pri nepriaznivom počasí.

Oblečenie: Doporučujeme športové pohodlné oblečenie. Kukla, prilba, rukavice a jazdecké topánky Vám budú zapožičané.

Podmienky: Pre šoférovanie Arielu Atom a pilotovanie formule Renault 2.0 je potrebný vek minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B, výška maximálne 190 cm a váha maximálne 100 kg. Zmena rezervácie je možná maximálne do 5 dní od termínu konania jazdy. V prípade zrušenia jazdy 4 - 2 dni pred sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. 1 deň a menej sa hradí 50% z ceny. Rezerváciu odporúčame minimálne 2 týždne vopred.

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov