Jazda autom Hummer H2

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Auto-moto > Jazda autom Hummer H2
 

Auto-moto

Jazda autom Hummer H2

Terénne prekážky prírodnej trate, obrovská črieda pod kapotou a mykajúci sa volant priamo v Tvojich rukách. Aj takto chutí lahôdka v podobe terénneho Hummera H2 a jeho nespútanej off-road jazdy. Vyskúšaj jeho, ale aj svoje limity!
Lokalita: Liptovský Mikuláš, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 60 minút, Kraj: Žilinský kraj: 138 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Liptovský Mikuláš, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 60 minút, Kraj: Žilinský kraj
1383_1
Skladom 138 €

Čo ponúka off road jazda Hummerom?

Tereňák Hummer H2 sa pôvodne vyvinul z vojenského amerického vozidla, od ktorého zdedil nielen robustnosť,  ale i schopnosť zdolávať extrémny terén. Tento statný štvorkolesák hravo zvládne prekážky až do výšky 50 cm a so svojím živelným stádom 325 koní pod kapotou, ho len máločo zastaví. Vo svojej kategórii nemá konkurenciu! Zážitok, ktorý ponúka takýto tátoš v divokom teréne na jazde off-road, je len ťažko popísateľný slovami. Hummer H2 a jeho možnosti si jednoducho musíš vyskúšať sám na vlastnej koži.

Ako prebieha jazda off road s Hummerom H2?

Terénne auto Hummer H2 azda netreba nikomu špeciálne predstavovať. Ak ho chceš riadiť sám a zdolať tak nepredvídateľnú off-road dráhu, úvodné zoznámenie s vozidlom a jeho možnosťami Ťa neminie. Zo začiatku bude tohto velikána riadiť skúsený inštruktor, ktorý Ťa bude aj sprevádzať počas celej adrenalínovej jazdy zručnosti. Prekonávanie prekážok off-road trate a vychutnávanie si divokej jazdy bude čisto Tvojou parketou.

Aby Ti pri jazde nebolo smutno, môžeš so sebou zobrať aj ďalšieho "hummer nadšenca". Adrenalín na štyroch kolesách si s Tebou môžu užiť ešte dvaja spolujazdci, pričom sa môžete pri šoférovaní vystriedať. Ale pozor! Jazda Hummerom je vysoko návyková - nepohádajte sa.

Dôležité informácie k jazde Hummerom:

Sezóna/počasie: Jazdu autom Hummer H2 si môžeš vychutnať od apríla do novembra. Šoférovanie sa nevykonáva pri extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Pre šoférovanie Hummera je nutný min. vek vodiča 18 rokov a platný vodičský preukaz. Rezerváciu je vhodné zrealizovať min. týždeň vopred (jazdu je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny).

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov