Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Auto-moto > Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
 

Auto-moto

Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom

Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
Zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom
 
Spoznajte svoje SUV dokonale! Objavte doteraz nepoužívané funkcie, zlepšite svoje reflexy a pripravte sa na nepredvídateľné situácie zábavnou formou. Za asistencie automobilového redaktora a pretekára Rasťa Chválu budete čakať nečakané!
Lokalita: Muránska planina, Počet osôb: 1 šofér, Doba trvania: 1 deň, Kraj: Banskobystrický kraj: už od 15 €
:
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Muránska planina, Počet osôb: 1 šofér, Doba trvania: 1 deň, Kraj: Banskobystrický kraj
1550_1
Skladom 149 €
Lokalita: Muránska planina, Počet osôb: 1 spolujazdec, Doba trvania: 1 deň, Kraj: Banskobystrický kraj
1550_2
Skladom 15 €

Čo ponúka zážitkový deň na SUV s Rasťom Chválom?

Zabudnite na nudu za volantom! Šoférovanie vášho SUV-čka sa od teraz stane každodenný dobrodružstvom. Spoznajte svojho štvorkolesového miláčika viac ako doteraz a získajte istotu za volantom. Život občas prináša prekvapenia aj na cestách. Buďte pripravený a vydajte sa na zábavný deň na SUV s Rasťom Chválom. Skúsený pretekár, automobilový redaktor a účastník Rally Monte Carlo vám odovzdá svoje skúsenosti a poradí ako objaviť doteraz nepoznané na vašom SUV. Pripravíte sa na nástrahy trate, otestujete svoje reflexy, vycibríte svoju vodičskú zdatnosť, naučíte sa veľa vecí a hlavne sa zabavíte! Nové situácie v ľahkom,  ale aj ťažšom teréne sa dajú zvládať s pohodou... Tak na čo čakáte? Žiadne váhanie - toto musíte vyskúšať!

Program je určený pre všetkých vodičov, ako úplných začiatočníkov tak aj pre skúsených šoférov. Priebeh jazdy bude vyberaný pre každého účastníka osobitne. Všetky trate sú vyberané primárne s ohľadom na bezpečnosť posádky, tak aj samotného auta.  Nemusíte mať obavy, svojho tátoša si nepoškodíte. Celý kurz prebieha v uvoľnenej amtosféra a okrem nových motoristických poznatkov získate aj nových kamarátov. Hlavným cieľom je zabaviť sa a naučiť niečo nové - zábavnou formou, ale hlavne bezpečne.

Jazdy budú prebiehať na vopred vybraných a pripravených trasách, vždy pod dohľadom a s bezpečnou navigáciou. Zážitkový deň sa bude odohrávať na krásnej Muránskej planine. Podmienkou je účasť na vlastnom vozidle kategórie SUV, CROSSOVER alebo vozidle s vyššou svetlou výškou podvozka. Zážitový deň na SUV sa koná od 09:00 do 16:00.

Variant spolujazdec - zážitok obsahuje komplet celé zastrešenie dňa (aj s občerstvením). Spolujazdec sa zúčastňuje aj jazdy, bez možnosti šoférovania. Max. počet spolujazdcov v aute sú 2 osoby.

Rasťo Chvála

Rasťo Chvála je dlhoročný automobilový redaktor, pretekár (majster Slovenska v Rally - trieda 6) a účastník Rally Monte Carlo. V roku 2015 založil automobilový portál GARÁŽ.TV, momentálne najsledovanejší automobilový videoportál na Slovensku a v Čechách. Počas svojho 20-ročného pôsobenia v automobilovej mediálnej sfére nabral skúsenosti, s ktorými sa chce podeliť aj s vami. 

Zážitkové deň na SUV obsahuje:

- prenájom dráhy

- služby inštruktora - Rasťo Chvála osobne dohliada na vašu jazdu

- kompletné občerstvenie, výdatný obed a kompletná starostlivosť o posádku

Dôležité informácie o zážitkovom dni na SUV s Rasťom Chválom:

Sezóna/počasie: Jazda na dráhe sa realizuje celoročne, vo vopred vypísaných termínoch. Zážitok sa nevykonáva pri extrémne nepriaznivom počasí.
 
Podmienky: Minimálny vek pre jazdu je 18 rokov, nutný vodičský preukaz sk. B. Súčasne sa zážitkového dňa môže zúčastniť max. 10 áut. Nutné vlastné SUV.
Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne 2 týždne vopred. Jazdu je možné zrušiť 7 dní vopred bezplatne, 6-1 deň vopred sa pri zrušení jazdy hradí storno poplatok 30% z ceny. V prípade zrušenia v deň jazdy alebo nedostavenie sa na termín - storno poplatok 50% z ceny.
 
K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov