Škola šmyku

 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
 
Trhák mesiaca
01.02.2020
Trhák mesiaca
Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi Dokonca zostáva ešte
7 dní
16 hodín
57 minút
49 sekúnd
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Škola šmyku

Škola šmyku ťa naučí zvládať krízové situácie s pokojom flegmatika po 6 diazepanoch. Driftovanie a la Rýchlo a zbesilo či Need for speed vyzerá na obrazovke zábavne. Šmyk na diaľnici v novom bavoráku a basou piva v kufri dáva slovu vyrehotať sa úplne iný význam. Škola šmyku z teba neurobí sekáča režúceho zákruty bokom. V prípade poľadovice sa ti ale môže hodiť.
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 90 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Compact pre začínajúcich vodičov, Kraj: Trenčiansky kraj
1496_1
Skladom 90 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Trenčiansky kraj
1496_2
Skladom 105 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Gangster, Kraj: Trenčiansky kraj
1496_6
Skladom 109 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Trenčiansky kraj
1496_3
Skladom 149 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Kurz Compact, Kraj: Rakúsko
1496_4
Skladom 127 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 3 hodiny, Popis: Gangster, Kraj: Rakúsko
1496_7
Skladom 129 €
Lokalita: Pachfurth (Rakúsko–30 km od BA), Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 7 hodín, Popis: Kurz Intensiv, Kraj: Rakúsko
1496_5
Skladom 186 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Škola šmyku - čo ťa dostane?

Škola šmyku ťa naučí zvládať krízové situácie s pokojom flegmatika po 6 diazepanoch. Driftovanie a la Rýchlo a zbesilo či Need for speed vyzerá na obrazovke zábavne. Šmyk na diaľnici v novom bavoráku a basou piva v kufri dáva slovu vyrehotať sa úplne iný význam. Škola šmyku z teba neurobí sekáča režúceho zákruty bokom. V prípade poľadovice sa ti ale môže hodiť, aby tvoja tvárička neostala zošitá ako lopta na rugby.

Ako prebieha škola šmyku?

Škola šmyku je praktický darček pre každého vodiča ktorý si na cestách nie je 100%-tne istý. Je jedno či máš vlastné alebo služobné auto - do neočakávanej situácie sa môžeš dostať na ktoromkoľvek aute. Škola šmyku Ti pomôže zvládnuť každodennú jazdu na cestách a zlepšiť svoje reakcie, či predvídať prípadné kolízie. Pomôže Ti poodhaliť slabé i silné stránky nielen auta, ale aj svoje. Spoločným "zladením" vykĺznete z nepríjemností, ktoré môžu nastať v podstate kedykoľvek. 

Kurz Compact pre začínajúcich vodičov

Cenovo veľmi dostupný tréning vytvorený pre začínajúcich vodičov a absolventov autoškôl, ktorí vlastnia vodičské oprávnenie kratšie ako 1 rok (zvýhodnená cena). Alebo vodičom, ktorí by radi vyskúšali o čom škola bezpečnej jazdy - škola šmyku - je, predtým ako by absolvovali celodenný tréning.

Kurz Compact

Tréning Compact ti pomôže lepšie spoznať tvoje vozidlo, jeho správanie sa v rôznych situáciách, zdokonaliť sa v jeho riadení a nadobudnúť tak dôležitú istotu za volantom. U nás si vyskúšaš rôzne povrchy - suchý, mokrý povrch, ľad a aj zmiešané povrchy. Precvičíš si aj schopnosť rýchlej reakcie a následného správne vykonaného vyhýbacieho manévru prekážke na vozovke. Inštruktor ti detailne vysvetlí schopnosti a funkcie systému ABS, vďaka ktorému ťa samotné auto vie „podržať“ v slabších krízových situáciách a pomôže ti ich zvládnuť. 

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 1 hodinu, prax 2 hodiny.

Kurz Gangster

Tréning zameraný na neštandardné "gangsterské" manévre je určený pre  vodičov, ktorí absolvovali tréning Compact a/alebo Intensiv, skúsenejších vodičov s viac než 50 000 km, alebo pre vodičov, ktorých šoférovanie baví a chcú vedieť viac. 

Trénované cviky:

  • gangsterská otočka (na klznom povrchu – malé tempo),
  • gangsterská otočka (na mokrom asfalte – väčšie tempo),
  • otočka o 360° (pre autá s mechanickou ručnou brzdou),
  • prejazd zákruty šmykom pomocou ručnej brzdy (autá s predným pohonom)
  • prejazd zákruty šmykom plynom – drift (autá so zadným pohonom a 4x4)

Potrebné auto:

Škola šmyku Gangster je vhodná pre väčšinu druhov osobných áut s výnimkou vysokých offroad áut s vyšším ťažiskom a veľkým zdvihom náprav. Väčšina SUV je pre tréning vhodná. Kurz je menej vhodný pre autá s elektronickou ručnou brzdou v kombinácii s predným pohonom. Tým je nutné zabezpečiť prefúkanie zadných kolies.

Kurz Škola šmyku Gangster pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 1 hodinu, prax 2 hodiny.

 

Kurz Intensiv

Kurz Škola šmyku pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a dopĺňajú sa. Teória trvá 2 hodiny, prax 4-5 hodín (začiatok o 09:00 – koniec o 17:00).

Škola šmyku ťa naučí poznať svoje vozidlo tak, aby si ho mohli správne ovládať. Od nastavenia sedadla, držania volantu, predvídania krízových situácií, až po rôzne rady a tipy uľahčujúce jeho riadenie.

Praktická časť je zameraná na zdokonalenie jazdnej techniky na klzkých povrchoch simulujúcich zľadovatelý povrch vozovky. Brzdenie, akcelerácia, správny prejazd zákrutou, vyhýbanie sa prekážke, predchádzanie šmyku a jeho zvládanie. Škola šmyku vám dá overený návod do reálnych situácií. Praktický výcvik môžeš absolvovať aj vo vozidle, ktoré ti v prípade záujmu môžeme prenajať. Školu šmyku však odporúčamu absolvovať na vlastných vozidlách. 

Zážitok zahŕňa: prenájom areálu, prenájom konferenčnej sály, technické a organizačné zabezpečenie kurzu, hlavný inštruktor, pomocný inštruktor, teoretická príprava, praktické cvičenia na polygóne na vlastnom aute.

Dôležité informácie o škole šmyku: 

Sezóna/počasie: Kurz bezpečnej jazdy je možné absolvovať celoročne. Aktivita sa nevykonáva pre extrémne nepriaznivom počasí.

Podmienky: Minimálny vek vodiča- 17 rokov, platný vodičský preukaz, vlastné vozidlo. Po záväznej rezervácií termínu je možné zmeniť termín najneskôr 7 dní vopred. V opačnom prípade nie je zmena termínu možná. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred vypísaných termínoch.

Otázky k zážitku a recenzie

Lubica

Dobry den, chcela by som sa informovat, ci je tento zazitok dostupny aj v nemeckom jazyku (pre nemecky hovoriaceho cloveka)? Dakujem

Zdenko /EnjoyZazitky.sk

Dobrý deň Lubica,
kurz sa koná v Slovenčine. Žiaľ, nie je možné realizovať teoretickú časť simultánne aj v inom jazyku. Kurz by sme v nemčine vedeli ponúknuť jedine za predpokladu, že by sa nazbierala skupina, ktorý by naplnila individuálny termín.

Lenka Jašurková

Dobrý deň, v letných mesiacoch sa jazdí na akom charaktere povrchu? Predpokladám, že ľad nie je možný. Ďakujem!

Zdenko /Najzazitky.sk

Dobrý deň Lenka,
v zime aj v lete sa škola šmyku robí na mokrej vozovke.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 
Navštívili ste
Škola šmyku Škola šmyku už od 90 €
Zážitky SK
 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov