Škola varenia pre gurmánov

 
 
 
 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Škola varenia pre gurmánov

Mávaš neandertálsky hlad? Zožral by si aj tesnenie z chladničky, ale čokoľvek čo sa pokúsiš uvariť má vôňu skapatých lesných zvieratiek a konzistenciu slízu z kontajnera potravinovej banky? Po našom kurze pre gurmánov sa omietka z horčice a pilinové placky so sójovkou na tvoj jedálniček už nikdy nevrátia.
Lokalita: Svätý Jur, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5 hodín, Popis: Poldenný kurz varenia, Kraj: Bratislavský kraj: už od 69 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Svätý Jur, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 5 hodín, Popis: Poldenný kurz varenia, Kraj: Bratislavský kraj
1497_1
Skladom 69 €
Lokalita: Svätý Jur, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 8 hodín, Popis: Celodenný kurz varenia, Kraj: Bratislavský kraj
1497_2
Skladom 115 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Škola varenia pre gurmánov - čo ťa dostane?

Mávaš neandertálsky hlad? Zožral by si aj tesnenie z chladničky, ale čokoľvek čo sa pokúsiš uvariť má vôňu skapatých lesných zvieratiek a konzistenciu slízu z kontajnera potravinovej banky? Po našom kurze pre gurmánov sa omietka z horčice a pilinové placky so sójovkou na tvoj jedálniček už nikdy nevrátia. Naopak, z dobrôt sa ti bude mihotať pred očami viac, ako prvákovi po maratóne Hobbita v 3D kine. Pod vedením profikuchtíka sa naučíš robiť luxusné maškrty z množstva ingrediencí, čo by si nenašiel ani na fúzoch bezdomovca. Už pri ich tvorbe budeš slintať, ako týždeň nekŕmený rotvajler na cirkevnú škôlku na vychádzke. Dobrú chuť!

Ako prebieha kurz varenia?

Moderne zariadená kuchyňa pre max. 12 účastníkov, ostrieľaný šéfkuchár a potrebné kuchárske pomôcky či suroviny - to všetko máš k dispozícii v našej škole varenia pre gurmánov. Doplň si svoju kuchársku knihu o nové chutné recepty. Nezabudni si priniesť dobrú náladu a chuť tvoriť vynikajúce jedlo.

Okrem varenia nesmieme zabudnúť ani na servírovanie, ktoré je dôležitou súčasťou gurmánskej gastronómie. Chutné jedlo a výnimočné víno tvoria neoddeliteľnú dvojicu. Čaká Ťa lahodná gurmánska atmosféra, ktorou je celý kurz doslova prevoňaný. 

Vybrať si môžešz aktuálnej ponuky tematicky zameraných kurzov, ako sú talianske cestoviny, francúzska kuchyňa, thajská kuchyňa, tapas, sushi a iné. Tematika kurzov sa pravidelne obmieňa. Škola varenia je vždy vedená skúseními šéfkuchármi z vybraných kvalitných reštaurácii. Na kurze tak môžeš stretnúť napr. Tomáša Sika z Medusa Group, Alexa Ílleša z Wabi Sabi či známeho šéfkuchára Marcela Ihnačáka.

Dôležité informácie o škole varenia pre gurmánov:

Sezóna/počasie: Školu varenia pre gurmánov je možné absolvovať celoročne. Aktivita nie je závislá na počasí, prebieha v interiéri.

Podmienky: Kurz varenia je vhodný pre všetkých. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne 2 týždne vopred. Zážitok je možné absolvovať vo vopred stanovených termínoch.

Otázky k zážitku a recenzie

Zuzana Keszeghova

Dobrý vecer prajem! Na Vianice som dostala od manzela darcekovu poukážku celodennú skolu varenia pre gurmanov, lokalita Bratislava. Teraz by som chcela obdarovat sestru abysme mohli spolu ísť, a tu vidim ze lokalita je svätý jur. Otazka? Mozeme ísť spolu? Je to jedno miesto? Dakujem za odpoveď. Zuzana

Zdenko /Enjoyzazitky.sk

Dobrý deň Zuzana,
áno, pokojne si môžte vybrať kurz v rovnakom termíne a užiť si ho spoločne so sestrou.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruj zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov