Nebezpečné letiská - simulátor Boeing 737

 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Vzduch > Nebezpečné letiská - simulátor Boeing 737
 
Trhák mesiaca
01.02.2020
Trhák mesiaca
Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi Dokonca zostáva ešte
12 dní
00 hodín
40 minút
23 sekúnd
 
 

Vzduch

Nebezpečné letiská - simulátor Boeing 737

Najnebezpečnejšie letiská sveta, reálne postupy leteckých spoločností, reálne - aktuálne počasie, každé letisko je výzva sama o sebe, priblíženie a pristátie veľmi obtiažne, počasie a lietadlo ti nič nedaruje. Chceš si vyskúšať pilotovanie lietadla?
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 45 minút, Popis: Samos, Kraj: Bratislavský kraj: už od 99 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 45 minút, Popis: Samos, Kraj: Bratislavský kraj
1436_1
Skladom 99 €
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 60 minút, Popis: Madeira, Kraj: Bratislavský kraj
1436_2
Skladom 109 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Poukaz je platný 4 mesiace.

Letecký simulátor - Pilotovanie Boeingu 737 - čo zažiješ?

Zážitok "Nebezpečné letiská sveta" prebieha podľa reálnych postupov leteckej spoločnosti pri aktuálnom počasí. V prípade nevyhovujúceho počasia (na základe platných leteckých predpisov, keď nie je možné pristátie na Samos Airport) sa zvolí posledné vyhovujúce počasie (napr. zo dňa predtým, aktuálne údaje o počasí  sú v našom simulátore vždy dostupné).

Zážitok prebieha podľa presne stanoveného harmonogramu:

Inštruktáž (základné ovládanie lietadla) a vysvetlenie leteckej mapy, podľa ktorej sa let na Madeira Funchal Airport uskutoční.

1. inštruktážny okruh – naštartované a naprogramovené lietadlo sa nachádza na vzletovej dráhe (plníte úlohy pilota monitorujúceho – PM – ovládate klapky, podvozok, nastavenia kurzov a frekvencií podľa pokynov inštruktora). Pilot letiaci – PF – pri inštruktážnom okruhu na simulátore Boeing 737 je inštruktor, ktorý okrem toho že letí a predvedie pristátie podľa platných a reálnych postupov leteckej spoločnosti, ti vysvetlí priebeh daného priblíženia (aby si sa oboznámil s postupmi a ovládaním leteckého trenažéra B737).

2. okruh letíš z pozície kapitána B737, pilota letiaceho (pilot flying), preberáš zodpovednosť a ovládanie lietadla. Inštruktor je v pozícii pilot monitoring a podľa toho plní úlohy (príp., ak si si niečo z 1. okruhu nezapamätal, tak ťa usmerní, doplní). Nastavíš vzletový výkon motorov, odbrzdíš lietadlo a B737 je len a len v tvojich rukách.

Pozor, rovnako ako v reálnom živote máte len jeden pokus na pristátie?

Samos:

Ak sa spomenú nebezpečné letiská väčšina ľudí si spomenie na St. Maarten, Madeiru a podobné, málokomu však napadne letisko Aristarchos na gréckom ostrove Samos. Letisko ležiace na pobreží je obklopené kopcovitým terénom ťahajúcim sa do výšky viac ako 1000 m nad morom. Práve spomínané prostredie v ktorom je letisko umiestnené nenecháva pilotom priestor ani na najmenšiu chybu. Podmienky už aj tak dosť náročného priblíženia sťažuje v letných mesiacoch zo severu fúkajúci vietor Grékmi nazývaný Meltemi. Príď sa presvedčiť na vlastnej koži, že pristátie na letisku Samos naozaj nie je jednoduché a vyžaduje rovnako veľa, ak nie viac úsilia pre úspešné pristátie ako aj ostatne nebezpečné letiská.

Madeira: 

Priblíženie a pristátie na letisku Madeira nieje nič pre slabé povahy. Pred pristátím letí lietadlo priamo oproti kopcu na pobreží a v poslednej chvíli spraví pravotočivú zákrutu smerom na pristávaciu dráhu. Pristávacia dráha leží priamo na úpätí kopca a je čiastočne vybudovaná na pilieroch zapustených do zeme na brehu oceánu. Dráha je z troch strán obklopená otvoreným morom, keď k tomu pripočítame kopce na úpätí ktorých je dráha situaovaná a silný vietor dostaneme kombináciu, ktorá Madeiru predurčuje na umiestnenie medzi najnebezpečnejšími letiskami sveta.

 

Dôležité informácie o leteckom simulátore:

Sezóna/počasie: Simulátor Boeingu 737 si môžeš vyskúšať celoročne. Zážitok prebieha v interiéri, nie je závislý od počasia.

Diváci: Sú vítaní, počas zážitku môžu fotografovať alebo filmovať. Maximálny počet divákov (povolený doprovod) sú 2 osoby (viac ľudí nebude vpustených do budovy).

Podmienky: Odporúčaný vek pre absolvovanie simulátoru je min. 16 rokov, výška od 150 cm, max. 200 cm a 125 kg, zážitok nie je vhodný pre epileptikov. Je nutné si so sebou doniesť náhradnú obuv (platí aj pre doprovod). Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zrušenie rezervácie: max. 1 pracovný deň vopred do 18:00. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas roka.

Otázky k zážitku a recenzie

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

K produktu zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Pridať reakciu na otázku:

 
 
Navštívili ste
 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov