Off-road jazda

 
 

Potrebuješ poradiť? Volaj (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 392 388

 
 
 
Auto-moto > Off-road jazda
 
Trhák mesiaca
01.02.2020
Trhák mesiaca
Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi Dokonca zostáva ešte
12 dní
00 hodín
40 minút
05 sekúnd
 
 

Auto-moto

Off-road jazda

4x4 neoznačuje žiadnu techniku skupinových orgií a nie je to ani otázka z testu malej násobilky. Klasika s náhonom na všetky štyri ťa presvedčí o kúzle jazdy mimo vozovky. V našom off-road areáli zažiješ jazdu cez všetky typy extrémnych povrchov a terénov. Z prudkého kopca na strmú stráň, blatom, pieskom po kameňoch! Nenechaj sa obmedzovať prekážkami - pokor divočinu v 4x4!
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 šofér + 2 spolujazdci, Doba trvania: 30 minút, Kraj: Trenčiansky kraj: už od 70 €
:
Zvoľ variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 šofér + 2 spolujazdci, Doba trvania: 30 minút, Kraj: Trenčiansky kraj
1442_1
Skladom 70 €
Lokalita: Trenčín, Počet osôb: 1 šofér + 2 spolujazdci, Doba trvania: 60 minút, Kraj: Trenčiansky kraj
1442_2
Skladom 105 €
Lokalita: Námestovo, Počet osôb: 1 + spolujazdec, Doba trvania: 60 minút, Kraj: Žilinský kraj
1442_3
Skladom 124 €
Lokalita: Bratislava, Počet osôb: 1 osoba, Doba trvania: 60 minút
1442_4
Skladom 106 €

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov

Off road jazda - čo ťa dostane?

Obyčajná cesta je pre ľudí bez fantázie. Síce sa hovorí, že najlepšie terénne auto je to firemné, no skús ovládnuť skutočný off-road. 4x4 neoznačuje žiadnu techniku skupinových orgií a nie je to ani otázka z testu malej násobilky. Klasika s náhonom na všetky štyri ťa presvedčí o kúzle jazdy mimo vozovky. V našom off-road areáli zažiješ jazdu cez všetky typy extrémnych povrchov a terénov. Z prudkého kopca na strmú stráň, blatom, pieskom po kameňoch! Nenechaj sa obmedzovať prekážkami - pokor divočinu v 4x4!

Ako prebieha off-road jazda?

Prekonávaj terénne prevýšenia na štyroch maxi kolesách. Pocíť vôňu motora a blata odfrkujúceho cez kapotu, pokús sa udržať rovnováhu aj tam, kde je to až nemožné a otestuj svoje motoristické zručnosti v extrémnych situáciách. Keď bude off-road trať pred Tebou budeš mať rešpekt, ale po jej zdolaní pocítiš slovami neopísateľnú úľavu. Off-road jazda Ti ako na tanieri, predostrie nielen prekážky prírody, ale Tvoj strach, ktorý razom prekonáš.

Off-road jazda Trenčín

Trenčín ponúka off-road jazdu na  Mitsubishi Pajero v špeciálnej off-road úprave. Zoznám sa prosím, naštartuj a vydaj sa na objavovanie nepoznaných zákutí off-road trate v Trenčíne. Extrémne polohy, nečakané prekvapenia a zaručený zážitok. Čaká ťa takmer 6 km dlhá off-roadová trať, ktorej každý úsek je niečim špecifický. Striedajú sa bočné náklony, brody, strmé výjazdy a zjazdy.

Off-road Taxi - ak si netrúfaš zasadnúť za volant off-roadu, nechaj sa zviesť skúseným šoférom. Pri jazde sa dozvieš množstvo informácii o technike jazdy v ťažkom teréne a zažiješ množstvo nečakaných situácií a strmých náklonov. 

 

Off-road jazda Námestovo

Off-road jazdu v Námestove si vychutnáš v terénnych vozidlách Suzuki Samurai, Ford a.i. a to podľa momentálnej dostupnosti a pojazdnosti. Na úvod Ťa čaká zoznámenie s vozidlom. Školenie o správaní za volantom, Ti dá základy bezpečnej jazdy na extrémnej trati off-road. Osvedčený inštruktor Ťa privezie na tajomné miesto konania, ktoré už budeš odkrývať sám.

Ak si rád vychutnávaš adrenalín v niekoľkých dávkach naraz, môžeš si so sebou zobrať ako garde ďalších spolujazdcov. Off-road jazda zo sedadla spolujazdca zintenzívni zážitok všetkých zúčastnených.

 

Off-road jazda Bratislava

Na začiatku ťa bude čakať praktické cvičenie s profesionálnym inštruktorom a trať s umelými prekážkami. Keď ju pokoríš teoreticky aj prakticky, môžeš sa pustiť do skutočného terénu. Prvé kolo zdolá inštruktor, ďalšie patrí tebe. Ostrieľaný spolujazdec je zároveň tvojou bezpečnostnou poistkou počas celého adrenalínového zdolávania trate.

Dôležité informácie o off-road jazde:

Sezóna/počasie: Jazdu na off-roade si môžeš vyskúšať celoročne. Na počasí nezáleží, čím väčšie blato- tým väčšia zábava.

Podmienky: Platný vodičský preukaz skupiny B. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas roka.

Otázky k zážitku a recenzie

Petra Lamošová

Dobrý deň,kde zistím ake su voľné termíny v Námestove?Potrebovali by sme ma 05.10.2019.A môže ísť okrem šoféra aj nejaký spolujazdec?

Zdenko /Enjoyzazitky.sk

Dobrý deň Petra,
termín je možný. So sobou si môžte zobrať dvoch spolujazdcov.

Opýtaj sa nás

...

Pridať reakciu na otázku:

Off-road jazda 14.01.2020 23:02
Trenčín1 šofér + 2 spolujazdci60 minút

Zazitok bol narodeninovym darcekom pre priatela a bol maximalne nadseny. Teren motoparku je naozaj velky a siroky na vyuzitie pre motorovych nadsencov. Priatel bol velmi spokojny a tiež bol veľmi mily instriktor, s ktorym som cely cas komunikovala a dohodla to.

Pridať reakciu na otázku:

 
 
Navštívili ste
Off-road jazda Off-road jazda už od 70 €
 
 

Kde sa koná zážitok?

 

Prevádzkovateľ:

{supplier_name}

Miesto:

{supplier_address}

Darčekové balenie

Daruješ zážitok? U nás ku každému poukazu obdržíš originálne darčekové balenie ZADARMO.

Nerob si starosti a užívaj si  radosť obdarovaného z originálneho darčeku!

Jednotka na trhu

V darčekovom balení

Bezplatná výmena

Platnosť až 12 mesiacov