Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok padákom
Vystúp z neustáleho kolotoča domov-práca-domov a nájdi si chvíľku pre seba. Vyskúšaj si tandemový zoskok padákom a vyvetraj si hlavu. Problémy a starosti z Teba doslova vyfučia. Zaži let voľným pádom a nadýchaj sa skutočne čerstvého vzduchu. Priprav sa, letíme!
Výber lokality
Slávnica - Trenčín
Banská Bystrica - letisko Očová
Spišská Nová Ves
1 osoba Individuálne Bez záznamu
192
160 bez DPH
Cena bez DPH : 160
1 osoba Individuálne Externý foto a video záznam
288
240 bez DPH
Cena bez DPH : 240
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Čo ponúka tandemový zoskok?

Tandemový zoskok padákom je vynikajúca zábava, inhalovanie pozitívnej energie, bezpečné odreagovanie sa a dávkovanie adrenalínu v tej správnej miere. Pri zoskoku a následnom lete si uvedomíš malosť človeka a veľkosť svojej odvahy. Otvoria sa Ti nielen dvere lietadla, ale aj krásne výhľady. Spolupadáka Ti bude robiť ostrieľaný inštruktor, ktorý sa postará o dokonalý zážitok, ktorý pohladí všetky Tvoje zmysly. Nedovolí Ti padnúť nižšie, ako si bol pred zoskokom. Tandemový zoskok s inštruktorom na chrbte Ti ukáže nový zmysel života. Vypadni a skoč si!

Ako prebieha tandemový zoskok?

Skôr ako nastúpiš na palubu lietadla, absolvuješ inštruktáž, kde Ti bude teoreticky vysvetlený priebeh letu do výšky i pád do neznáma. Inštruktor Ťa pripraví na prežitie najlepšieho zážitku v živote! V priebehu 15 minút sa vyšplháš do výšky 3 000 až 4 000 m. n. m. Pripútaný k tandemu, stojíš na prahu krásnej pripasti... Už nie je cesty späť, tak skoč!

Po niekoľkých nezabudnuteľných sekundách v 200 kilometrovej rýchlosti a výške cca 1 500 m, inštruktor otvorí padák. Tebe odľahne a budeš si môcť v pokoji plachtiť najbližších 10 minút až do pristátia na pevnej zemi.

Pri tandemovom zoskoku z 3-kilometovej výšky si vychutnáš 20 - 30 sekúnd voľného pádu. Pri zoskoku z výšky 4 kilometrov si zaplachtíš vzduchom o 30 sekúnd dlhšie.

Najmodernejší výstroj, perfektná technika a ostrieľaný inštruktor sú Tvoja istota! Tandem zoskok prebehne bezpečne a v správnom smere, nemusíš mať žiadne pochybnosti. Ak si chceš skvelé pocity pripomenúť i po zoskoku, Tvoje vzdušné "kreácie" Ti natočíme alebo nafotíme. Budeš mať reálny adrenalínový dôkaz o tom, že si sa ocitol medzi nebom a zemou.

TIP na DARČEK

Vďaka svojim malým nárokom na prípravu je tandemový zoskok padákom obľúbený aj na firemné akcie či teambuildingy.

Sezóna/počasie:
  apríl - október (Prievidza - celoročne)

tandemové zoskoky nie je možné prevádzať pri veľkej oblačnosti, silnom alebo nárazovom vetre a za dažďa. V takom prípade budeš včas informovaný a vyberieš si náhradný termín;

tandemový zoskok je možné absolvovať počas víkendov v rámci sezóny

 

Diváci:
 

sú vítaní, počas zážitku môžu zo zeme fotografovať alebo filmovať

 

Oblečenie:
 

prineste si so sebou športovú obuv a oblečenie. Okuliare a kombinézu Vám k zoskoku poskytneme. V prípade chladnejšieho počasia odporúčame pod kombinézu teplé tričko alebo termoprádlo. Tandem pilot Vám oblečie špeciálny postroj na tandem zoskok.

 

Podmienky:
 

Vek od 8 rokov. Deti do 15 rokov skáču z výšky 3000m. Výška minimálne 120 cm. Váha do 100 kg. Nie je nutné lekárske potvrdenie. Doporučujeme použiť kontaktné šošovky, aj keď máme špeciálne okuliare, pod ktoré sa zmestia dioptrické okuliare. S ľuďmi pod vplyvom alkoholu sa neskáče.

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

Mohlo by Ťa zaujímať

Lucia23.03.2018
Dobrý deň, v popise uvádzate možnosť lokality Senec. Ale kúpiť sa nedá Resp zvoliť sa nedá nie je v ponuke teda ? Vďaka za rýchlu odpoved.
Enjoy Zážitky26.03.2018
Avatar
Ahoj Lucia,
ospravedlňujme sa. V popise boli ešte staré informácie. Letisko Kráľová pri Senci nie je už v prevádzke.
Pekný deň.
Patrik09.03.2018
Zdravím, chcem sa opýtať, kde by som našiel na Vas kontakt nech Vám môžem zavolať a informovať sa ?

ďakujem.
Enjoy Zážitky12.03.2018
Avatar
Ahoj Patrik,

kontakty nájdeš na viacerých miestach našej stránky. Napr. aj na http://www.enjoyzazitky.sk/kontakt/
Tomáš Polák11.12.2016
Dobrý deň chcel by som sa optat že keby som si zaplatil tych 160€ za zoskok a je tam napisane bez zaznamu tak či si možem kamerovat na moju gopro kameru.

Ďakujem za odpoveď
Enjoy Zážitky12.12.2016
Avatar
Dobrý deň Tomáš,

používať vlastnú kameru nie je z bezpečnostných dôvodov povolené.
Jan20.10.2016
Zdravim. V novembri uz nie je mozny zoskok?
Enjoy Zážitky20.10.2016
Avatar
Ahoj Jan,

v novembri sa už na väčšine letísk neskáče. Dlhšiu sezónu zvyknú mať v Prievidzi. Vzhľadom na aktuálny vývoj počasia, ale ani tam na najbližšie týždne nie sú plánované žiadne zoskoky.
Martina26.08.2016
Dobrý deň.Chcem sa spýtať či može na tandemový zoskok ísť aj astmatik?Ďakujem za odpoveď
Enjoy Zážitky30.08.2016
Avatar
Dobrý deň Martina,
záleží to od toho akú formu ochorenia má a aké komplikácie mu to spôsobuje. Ak má chorobu vďaka liečbe pod kontrolou a je v dobrej kondícii, napr., že je spôsobilí viesť motorové vozidlo, tak by zoskok mohol absolvovať. V každom prípade však odporúčame, každý podobný prípad konzultovať individuálne s lekárom.
Soňa14.04.2016
Dobrý deň chcela by som darčekovou poukážku ale mám už aj dátum vybratý dá sa to tak že mi pošlete darčekovú aj s termínom a časom?
Enjoy Zážitky14.04.2016
Avatar
Dobrý deň Soňa,

ak by ste chceli zoskok na konkrétny termín, napíšte nám na info@enjoyzazitky.sk. Termín overíme a v prípade, že bude dostupný urobíme rovno aj rezerváciu. Ak to potom podmienky dovolia, obdarovaný môže ísť skákať v dohodnutom termíne.

Pekný deň.
Simona05.04.2016
Prosím vás, v ponuke ste mali destináciu Bratislava, tá už nie je v ponuke? Ďakujem za odpoveď.
Enjoy Zážitky06.04.2016
Avatar
Dobrý deň Simona,
lokalitu Bratislava sme na čas stiahli z ponuky. Pre problémy s majetkovými vzťahmi nie je isté či sa na letisku Kráľová pri Senci bude tento rok skákať. Tandemový zoskok je zážitok na celý život, cestu do Slávnice, Prievidze alebo inej lokality určite neoľutujete.
Zuzana30.03.2016
Prosím aký je to HANDY z ruky tandempilota ? Tam je to len video alebo aj foto? Dakujem
Enjoy Zážitky31.03.2016
Avatar
Ahoj Zuzana,

HANDY záznam je natáčaný športovou kamerou, ktorú drží počas letu tandem pilot. Je to niečo ako selfie fotografia. Z natočeného videa sa následne zostrihajú aj fotografie.
Michal04.02.2016
Pekny den prajem, chcel.by som sa opytat ci je moznost si nahravat zoskok s vlastnou GoPro kamerou
Enjoy Zážitky04.02.2016
Avatar
Dobrý deň Michal,
z bezpečnostných dôvodov to nie je možné. Zo skúseností vieme, že kamera aj keď ju človek nedrží v ruke človeka rozptyľuje. Aby bol priebeh zoskoku hladký je potrebné sústrediť sa a počúvať pokyny tandem pilota. Odporúčame si radšej priplatiť navyše za video, ktoré dostaneš spracované do klipu spoločne s fotografiami.
Daniel26.01.2016
Dobrý večer, chcel by som sa opýtať či je potrebne si zoskok potrebný oznámiť dopredu a ak áno tak ako skoro. Ďakujem.
Enjoy Zážitky27.01.2016
Avatar
Dobrý deň Daniel,
áno, na zoskok je potrebná rezervácia. Dobré je ozvať sa minimálne týždeň pred tým ako by si chcel skákať. Stačí na našej stránke http://www.enjoyzazitky.sk/rezervacia-terminu/ vyplniť formulár a obratom Ti príde kontakt priamo na inštruktora. S ním sa dohodnete na termíne aj všetkých detailoch.
Miroslav Doležálek17.12.2015
V pripade ,ze chcem tandemovy zoskok darovat ako darcek k zivotnemu jubileu je alternativa,ze po uhrade dostanem poukaz darcekovou formou s menom oslavenca alebo teda takouto nejakou formou?
Enjoy Zážitky17.12.2015
Avatar
Dobrý deň Miroslav,
samozrejme, po úhrade Ti zašleme darčekový poukaz na zoskok. Buď ako PDF súbor na mail, alebo ak si zvolíš dodanie poštou alebo kuriérom tak zabalený v darčekovom balení. To si môžeš pozrieť tu:
http://www.enjoyzazitky.sk/darcekova-poukazka/
Ak chceš aby bolo na poukaze napísané meno, v košíku máš možnosť napísať na poukaz venovanie resp. v tomto prípade meno obdarovaného.
Martin Olšiak11.12.2015
Dobrý večer, chcem sa vas opytat ci je tandemovy zoskok obmedzeny váhovo? A aká je maximálna povolena váha osoby ? Za odpoved Ďakujem.
Enjoy Zážitky14.12.2015
Avatar
Dobrý deň,
maximálna povolená váha pri tandemovom zoskoku je 110kg.

Priestor pre Tvoju otázku