Čokoládová masáž

Čokoládová masáž
Miluješ čokoládu? Zjedla si celú a máš pocit, že si zase ublížila svojej línii? Keď si dopraješ čokoládovú masáž, tak nepriberieš ani gram a nebudeš musieť premýšľať o kilách navyše. Vstúp do lahodného voňavého sveta čokolády. Budú sa Ti zbiehať sliny!
Výber lokality
Košice
Trenčín
1 osoba 75 minút
45
37,50 bez DPH
Cena bez DPH : 37,50
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Luxusná čokoládová masáž - čo zažiješ?

Miluješ čokoládu? Zjedla si celú a máš pocit, že si zase ublížila svojej línii? Keď si dopraješ čokoládovú masáž, tak nepriberieš ani gram a nebudeš musieť premýšľať o kilách navyše. Vôňa čokolády stimuluje produkciu hormónov šťastia a navyše je to úžasná relaxácia. Čokoláda je skvelá! Jej blahodárny vplyv vysvetľujú odborníci tým, že kakao v čokoláde obsahuje antioxidanty, ktoré pôsobia proti starnutiu. Počas niekoľkých minút sa Tvoja pleť zbavuje vrások, šupín a vysušenej pokožky. Čokoláda jej vráti pružnosť, mladosť a pomáha redukovať stres.

Ako prebieha luxusná čokoládová masáž?

Celá procedúra sa začína peelingom, ktorý odstráni odumretú pokožku tela a pripraví ju na masáž čokoládou. Procedúra je ukončená príjemným zábalom. K masáži sa najčastějšie využíva najkvalitnejšia čokoládová masa zo 70% prvotriedneho kakaa. Počas aplikácie vôňa stimuluje produkciu endorfínov – hormónov šťastia, čo znásobuje zážitok.

Náš tip: chuť, vôňa a účinky čokolády opantajú Tvoje zmysly. Dopraj si v rovnaký deň ďalšiu z luxusných masáži, masáž lávovými kameňmi, a nechaj svoje telo hýčkať. http://www.enjoyzazitky.sk/masaz-lavovymi-kamenmi/

Sezóna/počasie:
  celoročne

masáž nie je závislá na počasí

Podmienky:
 

nie je vhodná pre ľudí s alergiou na čokoládu a zápalovým procesom na aknóznej pokožke

Rezervácia: týždeň vopred(masáž je možné absolvovať kedykoľvek počas roka)

 

Mohlo by Ťa zaujímať

Priestor pre Tvoju otázku