Jazda na off-road segway

Jazda na off-road segway
Pokor mesačný terén na Zemi, na novodobom dvojkolesáku segway. Ocitni sa v koži kozmonauta a vydaj sa na prieskum netradičných zážitkov na tradičných miestach. Parťáčka do mesta aj na off-road jazdu – segway má cit pre výbornú zábavu i adrenalín. Segway už viac nepustíš z ruky!
Lokalita: Poprad
1 osoba 30 minút
39
39 bez DPH
Cena bez DPH : 39
1 osoba 1 hodina
66
55 bez DPH
Cena bez DPH : 55
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Čo ponúka off-road jazda na segway?

Ekologická dvojkolka segway pochádza z dielne NASA a bola pôvodne vyvinutá za účelom kozmického prieskumu. Teraz už nemusíš byť trénovaným kozmonautom, aby si mohol prebádať zemský povrch. Otestuj netradičný spôsob prepravy. Segway je vhodný nielen na presuny v preplnených uliciach veľkomesta, ale aj na adrenalínovo-zábavnej off-road trati. Jazda na veľkom joysticku overí Tvoj skrytý pohybový talent a cit pre rovnováhu.

Jazda na segway je jednoduchá a maximálne bezpečná. Segway je vhodný pre všetky vekové kategórie, tak neváhaj a zober so sebou celú rodinku. Segway nabi energiou a celú rodinu nezabudnuteľnými spomienkami.

Ako prebieha off-road jazda na segway?

Segway je jednoduch ovládateľný - prenosom váhy v rôznych smeroch, žiadna spojka či plyn, len ladné pohyby v požadovanom smere. Tento zvláštny stroj je schopný dosiahnuť rýchlosť až 20 km/ h a prejde až do 20 km na jedno nabitie. Svojou ideálnou váhou 55 kg unesie až 118 kg záťaž. Segway Ťa nadchne a už nikdy nebudeš chcieť chodiť pešo.

Náš tip: zober so sebou aj ďalšieho zážitkového parťáka a spoločne si vychutnajte zábavnú jazdu na sympatickom dvojkolesáku. 

 

Sezóna/počasie:
 

apríl - október;

aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí;

jazdu je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny

Diváci:
  sú vítaní, počas zážitku môžu fotografovať alebo filmovať
Oblečenie:
  doporučujeme športové pohodlné oblečenie
Podmienky:
 

osoby do 18 rokov v sprievode dospelej osoby

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

Priestor pre Tvoju otázku