Pri kúpe darčekového poukazu na zážitok Ti ponúkame nasledujúce možnosti úhrady: 

Platba prevodom na účet: po objednaní zážitku Ti v potvrdzujúcom e-maily zašleme všetky údaje k platbe. Po pripísaní platby na náš účet Ti zašleme darčekový poukaz podľa vybraného spôsobu doručenia.

Platba platobnou kartou: po objednaní zážitku budeš presmerovaný na platobný systém CardPay. Po úspešnej platbe ti zašleme poukaz Tebou vybraným spôsobom doručenia. V prípade doručenie v PDF formáte, ti poukaz doručíme e-mailom do pár minút od realizácie platby.

Platba systémom SporoPay, TatraPay: v prípade, že máš účet v Slovenskej sporiteľni, alebo Tatra banke môžeš si zvoliť systém SporoPay alebo TatraPay. Po objednaní zážitku budeš presmerovaný na platobný systém. Po úspešnej platbe ti zašleme poukaz Tebou vybraným spôsobom doručenia. V prípade doručenie v PDF formáte, ti poukaz doručíme e-mailom do pár minút od realizácie platby.

Platba na dobierku: v prípade platby na dobierku Ti bude poukaz doručený podľa zvoleného spôsobu dopravy. Za zážitok zaplatíš v hotovosti pri prebraní zásielky.

Poplatok za platbu na dobierku je 2 Eur

Platba v hotovosti na mieste: zážitkový poukaz si môžeš prevziať a uhradiť aj priamo na našej pobočke. Nájdeš nás v Banskej Bystrici na Bakossovej ulici č. 1 od 8:00 do 16:00 v pracovné dni.