Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi, preto sa na spokojnosť so zážitkom môžeš spoľahnúť.

Vkusné darčekové balenie, ktoré sa nemusíš báť darovať, máš u nás ZADARMO. Darčekový poukaz môže navyše obsahovať aj krátke venovanie. Ukážku darčekového balenia nájdeš tu.

Ak si sa pozabudol a originálny darček potrebuješ ešte dnes, pošleme Ti E-poukaz vo formáte PDF obratom. Samozrejmosťou je doručenie darčekového poukazu poštou alebo kuriérom do 24 hodín (v prípade objednania do 12:00 hod). Viac informácii o okamžitom doručení poukazu nájdeš tu.

S platnosťou darčekového poukazu až do 12 mesiacov budeš mať na absolvovanie zážitku vždy dostatok času.

Máš strach, že z Tvojho darčeka sa obdarovaná osoba nebude tešit tak, ako si si to predstavoval? Neboj sa. Zážitok je môžné kedykoľvek vymeniť za iný z našej ponuky a obdarovaný si tak užije kopec zábavy podľa vlastného gusta. Stále to však bude originálny darček od Teba.

Pri produktoch označených týmto symbolom Ti garantujeme cenu rovnakú alebo nižšiu ako u prevádzkovateľa. Ak by si predsalen zistil, že naša cena je o niečo vyššia, vrátime Ti rozdiel a cenu samozrejme upravíme.

* Garancia ceny neplatí pre akciové, špeciálne a sezónne ceny u prevádzkovateľov a nevzťahuje sa na zľavy pre stálych zákazníkov a skupiny u týchto prevádzkovateľov. Kvôli kurzovým rozdielom Ti taktiež nedokážeme garantovať cenu pri zážitkoch, ktoré sa konajú v zahraničí.