Rafting na umelom kanáli

Rafting na umelom kanáli
Zober svojich kamošov na bláznivú zábavu na divokej vode. Splavovať sa bude v Areáli vodných športov Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši. Obdržíš raftingovú výstroj, profesionálny inštruktor Ti dá inštruktáž a spoločne sa pustíte na dobrodružnú adrenalínovú plavbu. Bude to zaručená zábava!
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Lokalita: Liptovský Mikuláš
3-5 osôb 2,5 hodiny(1,5 hod. na vode)
119,90
99,92 bez DPH
Cena bez DPH : 99,92
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Rafting - čo zažiješ?

Rafting v Liptovskom Mikuláši:

Môžeš sa tešiť na veľké vlny, pereje, spenené vodné valce a nemínu Ťa ani skoky. Počas bláznivých dvoch hodínn (cca 8- 10 jázd) sa naučíš zdolávať umelo vytvorené vodné prekážky s pomocou skúseného inštruktora, ktorý totú trať pozná ako svoje topánky. Počas raftingu je čln a jeho posádka pod neustálym dozorom záchrany z brehu. 

Výhodou raftingu v Liptovskom Mikuláši je, že tí ktorí nie sú na vode, môžu "rafťákov" fotiť, len tak pozorovať alebo povzbudzovať, čo nie je na prírodných tokoch možné. Rafting je vhodný aj pre deti od 10 rokov so sprievodom dospelého (odporúčame len v mesiacoch júl a august, kvôli regulovaniu vodnej hladiny). V prípade, že na rafting zoberieš svoje ratolesti, môžete byť priradení k inej posádke (čln obsadený dospelými osobami). Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo prípadnej zmeny termínu, v prípade vysokej hladiny vody. 

CENA ZAHŔŇA: Raft, kompletnú výstroj (vesta, prilba, nepremokavá bunda, dlhý neoprén, neoprénové topánky, pádlo), poplatok za vodu, šatňa, inštruktor v každom rafte, vyvážanie raftov z cieľa na štart, záchrana z brehu.

Náš tip: ak ste partička ľudí, ktorá hľadá nové zaujímavé spôsoby zábavy, máme pre Vás skvelý tip. Z vody sa presuňte rovno do vzduchu. Zalietajte si v simulátore voľného pádu a nechajte zo seba sfúknuť všetky starosti. 

Sezóna/počasie:
 

apríl - október

aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí

rafting v Liptovskom Mikuláši je možný len v čase od 12,00 do 15,00 a po 17,00 mimo tréningových hodín pretekárov a termínov kedy sa v areáli konajú preteky. Príchod 0,5 hodiny pred začiatkom raftingu

Oblečenie:
  odporúčame športové pohodlné oblečenie, vhodné aj na premočenie, plavky, tričko, uterák
Podmienky:
 

vhodné pre všetkých

nutné vedieť plávať

rezervácia - týždeň vopred

 

Priestor pre Tvoju otázku