Rafting na umelom kanáli

Rafting na umelom kanáli
Zober svojich kamošov na bláznivú zábavu na divokej vode. Splavovať sa bude v Areáli vodných športov Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši. Obdržíš raftingovú výstroj, profesionálny inštruktor Ti dá inštruktáž a spoločne sa pustíte na dobrodružnú adrenalínovú plavbu. Bude to zaručená zábava!
Garancia ceny:
garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu ako prevádzkovateľ
Lokalita: Liptovský Mikuláš
3-5 osôb 2,5 hodiny(1,5 hod. na vode)
119,90
99,92 bez DPH
Cena bez DPH : 99,92
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Rafting - čo zažiješ?

Rafting v Liptovskom Mikuláši:

Môžeš sa tešiť na veľké vlny, pereje, spenené vodné valce a nemínu Ťa ani skoky. Počas bláznivých dvoch hodínn (cca 8- 10 jázd) sa naučíš zdolávať umelo vytvorené vodné prekážky s pomocou skúseného inštruktora, ktorý totú trať pozná ako svoje topánky. Počas raftingu je čln a jeho posádka pod neustálym dozorom záchrany z brehu. 

Výhodou raftingu v Liptovskom Mikuláši je, že tí ktorí nie sú na vode, môžu "rafťákov" fotiť, len tak pozorovať alebo povzbudzovať, čo nie je na prírodných tokoch možné. 

CENA ZAHŔŇA: Raft, kompletnú výstroj (vesta, prilba, nepremokavá bunda, dlhý neoprén, neoprénové topánky, pádlo), poplatok za vodu, šatňa, inštruktor v každom rafte, vyvážanie raftov z cieľa na štart, záchrana z brehu.

Náš tip: ak ste partička ľudí, ktorá hľadá nové zaujímavé spôsoby zábavy, máme pre Vás skvelý tip. Z vody sa presuňte rovno do vzduchu. Zalietajte si v simulátore voľného pádu a nechajte zo seba sfúknuť všetky starosti. 

Sezóna/počasie:
 

apríl - október

aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí

rafting v Liptovskom Mikuláši je možný len v čase od 12,00 do 15,00 a po 17,00 mimo tréningových hodín pretekárov a termínov kedy sa v areáli konajú preteky. Príchod 0,5 hodiny pred začiatkom raftingu

Oblečenie:
  odporúčame športové pohodlné oblečenie, vhodné aj na premočenie, plavky, tričko, uterák
Podmienky:
 

vhodné pre všetkých

nutné vedieť plávať

rezervácia - týždeň vopred

 

Priestor pre Tvoju otázku