Točenie na hrnčiarskom kruhu

Točenie na hrnčiarskom kruhu
Niet pochýb, že je keramická hlina skvelý materiál, ktorý okrem svojej funkčnosti pomáha k odreagovaniu sa. Manipulácia s hlinou je relax a práca zároveň. Rozvíja fantáziu, tvorivosť i estetické cítenie. Aj Ty jej zaručene podľahneš!
Lokalita: Bratislava
1 osoba 1 hodina
23,99
19,99 bez DPH
Cena bez DPH : 19,99
PlatnosťPlatnosť poukazu:12 mesiacov

Točenie na hrnčiarskom kruhu - čo zažiješ?

Chceš si vyskúšať točenie na hrnčiarskom kruhu? Pretvor svoje sny do skutočnosti a vytvor originálny "hand made" výrobok. 

Tento kurz prebieha individuálne, maximálne vo dvojici.

V cene je obsiahnuté všetko, čo k tejto činnosti budeš potrebovať (hlina, elektrický kruh, glazúry, ostatné pomôcky, výpal v keramickej peci, lektor, priestorové náklady)

Náš tip: ak si kreatívny človek, ktorý rád vytvára originálne kúsky „umenia“, tak sa zapíš po točení na hrnčiarskom kruhu aj na kurz šperku a vdýchni život do kúsku drôtu. 

Sezóna/počasie:
 

celoročne;

aktivita nie je závislá na počasí;

zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas roka

Oblečenie:
  odporúčame pohodlné oblečenie, ktoré nemusí zostať čisté
Podmienky:
 

vhodné pre všetkých tvorivcov

rezervácia - minimálne týždeň vopred

 

Peter Farkaš11.12.2017
Dobrý deň.
Chcel by som poukaz venovať priateľke. Chcela si vždy vyskúšať točenie na kruhu. Chcem sa spýtať že či je 1h dostačujúca na všetko čo tam píšete :
"V cene je obsiahnuté všetko, čo k tejto činnosti budeš potrebovať (hlina, elektrický kruh, glazúry, ostatné pomôcky, výpal v keramickej peci, lektor, priestorové náklady)"
Ďakujem
Enjoy Zážitky11.12.2017
Avatar
Ahoj Peter,
hodina je dostatočný čas na to, aby človek zvládol vyrobiť jednoduchý výrobok. V prípade záujmu môžete kúpiť viac poukážok a vaša priateľka sa môže dostať aj k náročnejším veciam.
Marianna16.02.2017
Dobry den, zaujimalo by ma kde v Bratislave sa kurz odohrava a ci je mozne ho absolvovat v dvojici a aky cas je mozne si dohodnut.

Dakujem.

Marianna
Enjoy Zážitky16.02.2017
Avatar
Ahoj Marianna,

ateliér sa nachádza na Ľubovníkova 1 v Denívnskej Novej Vsi. Kurz je možné absolvovať aj vo dvojici, čas si dohodnete individuálne s lektorkou kurzu.
Katarina Bottkova02.08.2016
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ten "zážitok" môže absolvovať aj 8 ročný chlapec a kde to prebieha..dakujem
Enjoy Zážitky18.08.2016
Avatar
Dobrý deň Katarína,

točenie na hrnčiarskom kruhu odporúčame až od vyššieho veku 14-15 rokov. Je to fyzicky náročná aktivita, kde sa vyžaduje pokročilejšia koordinácia pohybov.

Pekný deň.

Priestor pre Tvoju otázku