Zážitky a darčeky - Wellness, masáže a relax

 
 
 
 
 

Potrebujete poradiť? Volajte (Po - Pia: 08:30 - 16:00): +421 948 99 66 48

 
 
 
Úvod > Zážitky a darčeky > Wellness, masáže a relax
 
Filter
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a darčeky - Wellness, masáže a relax

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Zážitky SK
už od 45 €
Tatranská Lomnica
Zážitky SK
115 €
Praha (ČR)
Zážitky SK
už od 49 €
Bratislava
 
 
Wellness, masáže, relax

Dnešná uponáhľaná doba zvyšuje nároky nielen na každodenné fungovanie, ale aj na chvíle oddychu a pohody. A práve preto sú relaxačné pobyty, wellness procedúry a masáže rôzneho druhu žiadanými darčekmi pre čoraz mladšie vekové kategórie.

Pokiaľ aj vy máte práce vyše hlavy alebo ste na druhom brehu a partnera vídate menej ako zriedka, zastavte sa a darujte si spoločný zážitok vo forme relaxačného pobytu.

Nájdite si čas a urobte niečo pre svoje telesné zdravie aj duchovnú pohodu skôr ako to bude nevyhnutné. Len tak si dokážete relaxačný pobyt vychutnať plnými dúškami a zároveň načerpať nové sily do ďalšieho každodenného boja.

 

Relaxačné pobyty ako darčeky

  • masáže a wellness – klasická aj netradičná masáž dokáže s unaveným telom divy. Indická masáž hlavy, medová detoxikačná masáž, luxusná čokoládová masáž, či osvedčená thajská masáž doprajú skutočný pôžitok.
  • zmena vizáže – aj vy túžite vyzerať inak, no čas hrá neustále proti vám? Čo tak požiadať si o darček, ktorý vám pomôže zmeniť vizáž nielen jednorázovo, ale vás aj naučí, ako si zmenu udržať. Deň v rukách odborníkov si skutočne užijete.
  • relaxačné pobyty – s partnerom, kamarátkou, sestrou, mamou alebo aj s celou rodinou, relaxačný pobyt je z času na čas preventívnou nevyhnutnosťou pre každého nielen hyperaktívne žijúceho jedinca. Pokiaľ ho darujete alebo dostanete ako darček, určite zožne úspech. Vyberte si relaxačný pobyt podľa vášho gusta a vychutnajte si chvíle pohody.
  • relaxačné pobyty pre partnerov
  • relaxačné pobyty pre ženy
  • krátkodobé relaxačné pobyty
  • víkendové relaxačné pobyty
  • romantické pobyty – užite si relax s najbližšími, zabudnite na každodenné povinnosti a znovu objavte čaro spoločne strávených chvíľ.
  • gurmánske darčeky – ak si radi doprajete dobré jedlo či skvelé nápoje, ochutnávka čokolády, vína či piva vám pomôže zresetovať aj potešiť chuťové poháriky.